Domácí

Velká dopravní zácpa v Havířově. Řidiči tam mohou uváznout i na hodinu

Velká dopravní zácpa v Havířově. Řidiči tam mohou uváznout i na hodinu
Dopravní zácpa v Havířově Zdroj: Město Havířov

Řidičům v Havířově v pondělí znepříjemnila život dopravní zácpa. Ucpání hlavní třídy způsobila oprava jízdního pruhu na velkém kruhovém objezdu na okraji města. Podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) potrvá oprava pruhu až do pondělních 18 hodin.

Dlouhé kolony se tvoří v Havířově, kde silničáři opravují velký kruhový objezd na okraji města. Silnice je tam od pondělního rána beznadějně ucpaná v obou směrech. Podle portálu polar se dopravní kolona táhne až k náměstí Republiky v centru města.

V koloně uvázly také autobusy jedoucí přes Havířov. Cestující hromadnou dopravou tak musí počítat s výrazným zpožděním. Řidiči zaseklí v zácpě tam údajně mohou čekat až hodinu.

Související obsah

Dopravní kolaps způsobila oprava jednoho jízdního pruhu na kruhovém objezdu, kterou ŘSD naplánovalo na pondělí. Práce začaly ve dvě hodiny v noci. Silnice se má opět uvolnit v pondělí v 18 hodin, kdy oprava skončí.

K dopravním problémům se vyjádřil i havířovský primátor Josef Bělica (ANO). "Velice mě mrzí situace, která nastala dnes ráno na silnici I. třídy I/11 na velké okružní křižovatce. Na vzniklou situaci jsme nemohli dopředu nijak reagovat, jelikož žádné oficiální upozornění ze strany ŘSD město neobdrželo," řekl Bělica.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz