Zajímavosti

Patrasová se skrývala za zdmi své vily. Slováček slavil narozeniny bez ní

Felix Slováček v úterý krátce po páté hodině odpoledne odjel taxíkem na oslavu svých 79. narozenin. Dáda Patrasová, která v pondělí sešrotovala luxusní mercedes a odmítla dechovou zkoušku, zůstává v rodinné vile. Na večírku si ji manžel nepřál, Dáda se tam přesto podle informací TV Nova chystala. Nakonec se ale neobjevila.

Kdo v českém showbyznysu něco znamená, ten byl v restauraci na Střeleckém ostrově, kde v úterý slaví narozeniny Felix Slováček. Slavný muzikant tam z vily na pražských Vinohradech zamířil v 17:15.

Do taxíku ale nasedl sám, Dáda Patrasová po pondělní bouračce zůstává v bezpečí zdí jejich domu. Slováček dopoledne řekl TV Nova, že Dádě účast na večírku zakázal. Podle našich informací se královna dětských srdcí na oslavě plánovala ukázat, vilu ale nakonec neopustila.

Související obsah

Herečka a zpěvačka v pondělí odpoledne nevybrala zatáčku z ulice Benešovská do Vlašimské. Svým černým vozem nejprve nabourala zaparkované auto, pak rozbila kapotu o betonový zátaras. Odmítla dechovou zkoušku i odběr krve. Nehodu vyšetřuje policie.

Patrasová má podle Slováčka dlouhodobé problémy s alkoholem, sama to opakovaně popřela. "Jakou nehodu? Já se k tomu prostě nebudu vyjadřovat. Ne, nebudu se vyjadřovat. Prosím vás, jsou to nesmysly a já jsem v pohodě," řekla TN.cz pár hodin po nepříjemném karambolu.

Patrasová může kvůli nehodě skončit před soudem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz