Zahraničí

Vladimir Putin je v izolovaném bunkru, jeho život mají hlídat odstřelovači

Vladimir Putin je v izolovaném bunkru, jeho život mají hlídat odstřelovači
Ruský prezident Vladimir Putin Zdroj: Profimedia

Vladimir Putin se má skrývat v izolovaném bunkru, který střeží po zuby ozbrojená ochranka. Bezpečnost ruského prezidenta údajně zajišťují především elitní odstřelovači. Jsou schopní ve vteřině zlikvidovat kohokoliv, kdo se k Putinově skrýši přiblíží. S informací přišla zahraniční média s odvoláním na zdroje z Kremlu.

Po údajném neúspěšném pokusu o atentát měl Vladimir Putin zavést nejpřísnější bezpečnostní opatření. Uchýlil se do izolovaného bunkru, odkud vydává rozkazy, píše portál The Sun s odvoláním na několik zdrojů z Ruska. 

"Kromě několika málo veřejných vystoupení z poslední doby Putin svůj bunkr neopouští," tvrdí jeden z nich. Jeho život mají střežit elitní odstřelovači, všechna jídla nejprve testují ochutnávači a před otravou čímkoliv jiným se prý chrání speciálními rukavicemi. Snipeři prý zabijí kohokoliv, kdo se k bunkru bez předchozího povolení přiblíží.

Putina se měli pokusit zlikvidovat Kavkazané v březnu, jen několik dní po začátku invaze na Ukrajinu. Šéf ukrajinské rozvědky Kyrylo Budanov to tento týden řekl listu Ukrajinská pravda.

Související obsah

"Byl dokonce napaden, jak se říká, po linii představitelů Kavkazu, stalo se to docela nedávno. Je to neveřejná informace. Byl to naprosto neúspěšný pokus. Nebyly o něm na veřejnosti žádné informace, ale stalo se to," prohlásil Budanov. Zprávu ale zatím nikdo nezávisle neověřil.

Ruský prezident podle svých slov z roku 2017 přežil pět pokusů o atentát, tento by tak byl už šestým za dobu jeho vlády. 

Putin údajně zvláštně páchne a má problémy s pohybem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz