Zajímavosti

Felixova oslava: Dáda chyběla, ale překvapila dárkem. Všichni řešili nehodu

Úterní oslavu narozenin skladatele Felixe Slováčka si nemohla nechat ujít řada hvězdných hostů. Na akci se ukázali například Jiřina Bohdalová, Jiří Krampol nebo Ladislav Špaček. A mluvilo se na ní hlavně o nehodě Dády Patrasové, která se však na večírku neobjevila.

Na úterní oslavu 79. narozenin hudebníka Felixe Slováčka se vydala řada známých tváří českého showbyznysu. Ty po úvodní recepci oslavence zavalily gratulacemi a množstvím dárků. Hudebník se tak stal majitelem hned několika nových obrazů.

Popřát mu přišli jeho přátelé, například Jiří Krampol, Jiřina Bohdalová nebo mistr etikety Ladislav Špaček. Nechyběli ani kolegové z hudební branže, jako je skladatel Ondřej Soukup, producenti František Janeček a Karel Vágner nebo houslista Jaroslav Svěcený.

Související obsah

Bohdalová si oslavu pochvalovala. "Já se těším na všechny možné narozeniny, tam se mají lidi rádi. Felix mi vždy na moje narozeniny zahraje a vždy mě dokáže přivést k slzám," řekla herečka, která se se Slováčkem podle vlastních slov zná tak dlouho, že si už ani nepamatuje, kdy se seznámili.

Náladu na večírku si pochvaloval i samotný oslavenec Felix Slováček. "Velmi si to užívám a věřím i tomu, že si to tu moji přátelé užívají také. Z toho, že přišel Karel Vágner a Jiřinka Bohdalová a další, mám ohromnou radost," svěřil se.

Přes všechny dárky ale hudebníkovi udělalo radost něco jiného. "To, co jsem si přál nejvíce, se právě teď odehrává. Přišli skoro všichni moji kamarádi, které jsem dlouho neviděl. Někteří přijeli z daleka, z čehož mám velkou radost," radoval se Slováček.

Související obsah

O něco horší to bylo s přítomností rodiny. Večírek si sice nenechal ujít oslavencův syn Felix mladší, který otci i slavnostně zahrál na klarinet, dámská část  rodiny ale chyběla. Dcera Anna i manželka Dáda Patrasová se totiž z oslavy omluvily. Od Dády však ještě před oslavou Slováček dostal jako dárek krém proti stárnutí.

Nepřítomnost Patrasové vyvolala mnoho otázek. Herečka se totiž v pondělí dostala do problémů, když nabourala cizí auto a betonový zátaras a následně odmítla zkoušku na alkohol. "Dáda se rozhodla, že sem dneska nepůjde. Je to její rozhodnutí a já to respektuji. Dál bych to už nerozebíral," řekl Slováček.

Související obsah

O něco sdílnější už byl jeho manažer Václav Hejátko. "Moc hezký dárek k narozeninám to nebyl, ale samotného mě překvapilo, jak se nad to Felix bravurně povznesl. Akce se nám i přes tu nepříjemnou nehodu vyvedla," pochvaloval si Hejátko.

Zabředl také do detailů ohledně následků nehody. "Myslím si, že Felixe moc nemrzí, že tu Dáda není. Pro klid v duši to asi bylo lepší. Dáda je v pořádku, auto je poškozené, ale není neopravitelné. Také si ale myslím, že by už neměla řídit," dodal Hejátko.

O potížích Patrasové promluvil i její dlouholetý kamarád Jiří Krampol. "Ohledně Dády to je nepříjemné a špatně se o tom mluví, protože ji mám rád a znám ji od 16 let. V tomhle si musí každý pomoct sám a kdo to nezažil, tak si neuvědomuje, jak těžké to je. Naštěstí má oporu ve své perfektní rodině," řekl Krampol.

Policie stále vyšetřuje nehodu herečky Dagmar Patrasové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz