Krimi

Tramvaj na Smíchově srazila muže, na místě zemřel. Řeší to kriminálka

Srážku s tramvají u Lihovaru na pražském Smíchově ve středu odpoledne nepřežil muž, který se údajně snažil proskočit mezi vozy soupravy. Záchranáři už mu nedokázali pomoct, tragédii vyšetřují kriminalisté. Podle prvotních informací se jednalo o ženu, mluvčí záchranky Jana Poštová ale později upřesnila, že šlo o chodce.

Neštěstí se stalo u tramvajové zastávky Lihovar okolo půl třetí odpoledne. Muž se měl pokusit proskočit mezi vozy soupravy, ta se ale rozjela rychleji, než předpokládal.

"Vysílali jsme tam posádku záchranářů a lékařskou posádku. Bohužel po příjezdu kolegové zjistili, že osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem a už jí nebylo možné pomoci," řekla TN.cz mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

Tragédii už vyšetřují policisté. "Došlo ke střetu chodkyně s tramvají. Bohužel chodkyně svým zraněním na místě podlehla. V současné době se případem zabývají kriminalisté z oddělení dopravní policie," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Později se ukázalo, že sraženým byl muž.

Související obsah

Tramvaje v úseku kvůli práci kriminalistů nejezdily, přepravu cestujících zajistily autobusy náhradní dopravy. Provoz se podařilo obnovit krátce po 17. hodině.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz