Zajímavosti

Burešová si krátce před porodem plní sen. Fanoušky rozhodně překvapí

Těhotná Eva Burešová se rozhodla změnit styl. Porotkyně show Tvoje tvář má známý hlas natočí společně se svým partnerem Přemkem Forejtem metalovou píseň. Celé to bude skandální, nadšeně popisuje autor skladby Václav Noid Bárta.

Po duetech plných lásky v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, kde se slavný pár seznámil a později i zamiloval, čeká Evu Burešovou a Přemka Forejta hudební znovushledání. Pop a romantiku tentokrát hodí za hlavu a světu ukážou svá rocková já.

"Asi před rokem jsi za mnou přišla, že bys ráda po všech těch melancholických a popových písničkách něco tvrdšího, že bys ráda metal," říká ve videu na instagramu Václav Noid Bárta. Spoluautorkou písně je pro změnu zase životní partnerka Bárty Eliška Grabcová.

Související obsah

"Bohužel hlas na tvrdší hudbu nemám, ale v mém srdci a duši vždy rezonovala. Tak mi strejda Vašek splnil přání a fakt mi jednu takovou metalovou lásku s Eliškou Grabcovou napsal. Nebudu v tom sama. Zazpíváme si ji společně s Přemkem a celý to nahraje jedna z našich nejlepších kapel, a to skupina Dymytry," napsala Burešová na své sociální sítě.

"Ale jo, nějaký ten chraplák evidentně mám," sdílela později zpěvačka instagramový příběh s videem, kde v oblíbené Tváři vystoupila jako Iron Maden.

Související obsah

"Je to skandál. Je to skandální, ale my to uděláme," nadšeně popisuje Václav Noid Bárta, který je velkým fanouškem tvrdé muziky.

Eva a Přemek spolu zpívají rádi, i těhotenství zpěvačky prozradili písní. "Tam, kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář má známý hlas... teď ještě jestli po tátovi, nebo po mámě aneb bude nás 5!" radovala se zpěvačka v dalším příspěvku na instagramu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz