Zajímavosti

Mirai Navrátil v otevřené zpovědi. Prozradil, co má radši než sex

Miláček fanoušků Mirai Navrátil v otevřené zpovědi. Frontman populární kapely Mirai v úterním pořadu TALK! promluvil o vztahu s partnerkou, o otcovství, a navíc prozradil, co má v životě raději než sex.

Zpěvák česko-japonského původu Mirai Navrátil se v pořadu TALK! rozpovídal o svém soukromí. Nějakou dobu mu trvalo, než se rozhodl představit svou partnerku veřejnosti. "Nedělá mi úplně dobře, že sdílím osobní život. Partnerka na fanynky asi nežárlí, a pokud ano, tak to nedává najevo," říká Navrátil.

Prozradil také, jaký má vztah k dětem. "Doufám, že rodina bude. Mám hrozně rád děti. Jsem rád takový ten strejda na pár minut, když moji kámoši mají děti a přijdou s nimi na návštěvu, je to moc fajn. Myslím, že rodičovství je jiná kapitola, ale dokážu si to představit," prozradil zpěvák.

Na otázku moderátorky, jestli má radši jídlo nebo sex, odpověděl zcela jednoznačně. "Jako co mám raději? Jídlo," řekl nekompromisně zpěvák. 

Související obsah

​Pro kapelu byl velký úspěch získání Slavíka. "Byli jsme jako kapela na scéně chvilku, takže pro nás byl Slavík dost zásadní moment. Jsem typ člověka, který potřebuje hýčkat sebevědomí. Potřebuju to. Stále totiž pochybuju, jestli to třeba není náhoda," říká frontman.

Podle něj měla kapela hodně štěstí, proto je stále nejistý. "Neustále pochybuji, myslím, že to je součást mé cesty. Jen ta skepse nesmí být příliš velká. Trošku talentu tam asi je," doplňuje skromně zpěvák.

Související obsah

"​Jsou momenty, kdy mám pocit, že naše hudba má opravdu smysl. Stalo se třeba, že mi napsala paní, která si pustila písničku Když nemůžeš, tak přidej u porodu. Prý to pak šlo samo, to je zajímavý," říká se smíchem.

Mirai vydal nedávno novou písničku s názvem Básně. Mezi autory je i David Stypka, zesnulý kamarád Navrátila a zároveň zpěvák a skladatel. "Napsal jsem tu píseň doma ve Frýdku-Místku. Nevěděl jsem si moc rady se slovy, tak jsem za ním jel. Je to asi poslední věc, na které jsme spolu pracovali," uzavírá Navrátil.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz