Zajímavosti

Drama na svatbě Britney Spears. Na místě musela zasáhnout policie

Drama na svatbě Britney Spears. Na místě musela zasáhnout policie
Britney Spears a Sam Asghari Zdroj: Profimedia

Britney Spears se dočkala vytoužené svatby se svým dlouholetým partnerem a hercem Samem Asgharim. Pár pozval jen úzký okruh přátel a obřad byl neveřejný, přesto událost upoutala pozornost novinářů. O dramatický vývoj se postaral exmanžel zpěvačky Jason Alexander, který na svatbu vtrhl bez pozvání. Zasahovat musela policie, vyvedla ho v poutech.

Svatba Britney Spears a Sama Asghariho měla být soukromá a poklidná, zpěvačka chtěla především uniknout zrakům novinářů. Sebe samu se jí podařilo skrýt, drama, které se na akci odehrálo, ale utajit nedokázala. Do její rezidence v Thousand Oaks pronikl Jason Alexander, za nějž se Britney provdala v Las Vegas v roce 2004.

Magazínu Variety to potvrdil seržant Cyrus Zadeh. Ten uvedl, že policisté jeli na místo prošetřit stížnost na neoprávněné vniknutí na cizí pozemek. Zjistili, že na Jasona Alexandera byl vydán zatykač v jiném okresu kvůli krádeži, a proto ho na místě rovnou zatkli. Podle fotografií bulvárních deníků neměl v úmyslu se vzdát dobrovolně. S ochrankou, která byla na místě, se zjevně popral.

Noviny TMZ zjistily, že zpěvaččin exmanžel byl obviněný z neoprávněného vniknutí a vandalismu a zůstává ve vazbě. "Osobně spolupracuji s úřadem šerifa, abych zajistil, že pan Alexander bude stíhán v plném rozsahu," řekl právník Britney Spears Mathew Rosengart. A dodal, že je naprosto rozzuřený kvůli tomu, že se Jason Alexander pokusil překazit svatbu. Zpěvačka je podle něj v bezpečí a v pořádku.

Související obsah

​Manželství Britney Spears s Alexanderem netrvalo dlouho, po pouhých 55 dnech ho anulovali. Novou svatbu jeho exmanželky se mu překazit nepodařilo, ve čtvrtek se přes všechny překážky provdala za Asghariho.

Akce byla spíše komorní, zúčastnilo se jí zhruba 60 hostů včetně mnoha známých tváří, jako je Madonna, herečka Drew Barrymoreová, modelka Paris Hiltonová nebo módní návrhářka Donatella Versace. Synové Britney, které má s exmanželem Kevinem Federlinem, na obřad údajně nedorazili, novomanželům ale měli popřát vše nejlepší do nové životní etapy.

S Asgharim se zpěvačka zasnoubila loni v září těsně předtím, než ji soud osvobodil z opatrovnictví. V dubnu oznámila, že čeká miminko, o měsíc později se ale svěřila, že potratila.

Připomeňte si boj Britney Spears o ukončení opatrovnictví (5/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz