Zajímavosti

V Rusku se objevil nový fast food. Chutná prý stejně jako originál

Místo McDonaldu přichází Chutně a tečka. Rusko už nahradilo americký řetězec rychlého občerstvení. V Moskvě a jejím okolí v neděli otevřeli hned 15 poboček, a to při oslavách Dne Ruska. Rusové tak slaví mimo jiné i s hamburgery a hranolky a tvrdí, že chuť všech jídel zůstala stejná.

Chutně a tečka anebo také nový ruský mekáč. Rusové se rozhodli, že oblíbenou restauraci s rychlým občerstvením nahradí svým vlastním fast foodem. V Moskvě a okolí jsou na místech, kde dřív měl provozovny americký řetězec.

Na ruské burgery a hranolky se v neděli stály dlouhé fronty. Slavnostní otevření jedné z poboček narušil jediný protestující. "Vraťte nám Big Mac, vraťte nám Big Mac hned teď," křičel mladík.

Související obsah

V novém ruském fast foodu už americké názvy jídel zákazníci samozřejmě nenajdou. Nicméně náhražky, i když se teď jmenují jinak, chutnají prý pořád stejně. "Objednal jsem si všechna oblíbená jídla. Všechny omáčky jsou tady. Je to dobré, možná ještě lepší než předtím. Všechno je skvělé a cool," řekl zákazník Stěpan. Ale třeba místo Coca Coly restaurace nabízí ochucenou perlivou vodu.

Ruský řetězec otevírá právě během oslav Dne Ruska. Zatímco Vladimir Putin v Kremlu předává státní vyznamenání, někteří Rusové slaví ve společnosti hamburgerů a hranolků.

pv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz