Zahraničí

Miska z oblíbeného obchodu málem udusila dívenku. Přisála se jí na tvář

Miska z oblíbeného obchodu málem udusila dívenku. Přisála se jí na tvář
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Hororový zážitek má za sebou maminka z Velké Británie. Ta musela bojovat o život své 17měsíční dcerky. Batoleti se totiž na tvář přisála silikonová miska z Primarku a dívenka poté nemohla dýchat.

O děsivou zkušenost se podělila Cheryl Drummondová z Glasgow, která má tři děti. Své malé dcerce Kaleah naplnila misku čokoládou a odešla uklízet nákup do kuchyně. Záhy však uslyšela z obývacího pokoje ránu a našla holčičku, jak leží na zádech a misku si nedokáže sundat z obličeje.

"Pokoje máme propojené, je to prakticky jedna místnost. Snažila se olizovat dno misky, jako to dělají všechny děti. Měla v ní ústa a nos. Neměla vůbec místo, aby mohla dýchat. Pokoušela si ji sama sundat a bouchala nohama o podlahu," citoval portál Mirror Cheryl.

Miska vyrobená ze silikonu však podle vystrašené maminky fungovala jako píst a s každým nádechem dítěte se k obličeji více přisála. "Neviděla jsem jí do obličeje a panikařila. Snažila se plakat, ale nešlo to. Misku měla na tváři asi minutu. Není to příliš dlouho, ale v danou chvíli mi to tak připadalo," doplnila Cheryl.

Související obsah

Ženě se nakonec podařilo dostat nehty pod misku a stáhnout ji holčičce z obličeje. Přichycena však byla tak silně, že batoleti zanechala na tváři červenou skvrnu.

Matka silikonovou misku pořídila v oblíbeném Primarku. Produkt pochází z kolekce zpěvačky Stacey Solomonové. Cheryl proto ihned oslovila řetězec s tím, aby misku přezkoumal a změnil její velikost. Zároveň upozornila také další rodiče, aby si dali obrovský pozor.

https://www.facebook.com/derbyshirelive/photos/a.389627051056842/5716412925044868

Společnost v Británii však produkt i nadále prodává, píše portál Daily Star. "Byli jsme velmi znepokojeni zkušeností našeho zákazníka. Každá řada výrobků je nezávisle testována, aby splnila příslušné bezpečnostní normy. Stížnost bereme velmi vážně, každou misku sledujeme a případ prošetřujeme," uvedla mluvčí Primarku.

Pobočka Primarku se nachází také v Praze na Václavském náměstí. Na tento produkt tam však zákazníci nenarazí. "Tato miska se v České republice neprodává," řekla TN.cz mluvčí Kateřina Outlá.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz