Krimi

Muži se před barem v Praze poprali kvůli ženě. Dva jsou v nemocnici

Pobodáním dvou lidí skončil v noci na neděli spor u pražského nočního klubu. Dvojice údajných útočníků pak chtěla podle kriminální policie utéct do zahraničí, podařilo se ji ale dopadnout.

Hádka čtveřice mužů (dva z nich byli cizinci) před barem na pražském Smíchově skončila předminulý týden zraněním dvou z nich. Spor měl začít kvůli ženě, se kterou se jeden z aktérů incidentu před podnikem bavil. Jeden z mužů měl vytasit nůž, kterým dvojici protivníků napadl, jeho kamarád měl dalšího z napadených kopat do hlavy.

Muže s vážnými zraněními převezla záchranka do nemocnice. Tam skončil i druhý napadený, který vyvázl s lehčími zraněními. Podle policie měl jeden z cizinců dvojici napadnout 21centimetrovým nožem.

Související obsah

Případem se začali zabývat policisté z oddělení vražd a ti také velmi rychle odhalili údajné agresory. Dojeli si pro ně na Příbramsko a zadrželi je, dá se říci, za pět minut dvanáct. Měli už plán zmizet do Francie.

"Jeden z mužů je trestně stíhaný pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví a druhý pro trestný čin ublížení na zdraví," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Prvnímu z cizinců v případě prokázání viny hrozí až 12 let za mřížemi, druhému tři roky. Oba podezřelí jsou teď ve vazbě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz