Zajímavosti

Žilková si zoufá. Nový vztah Hanychové a Soukupa jí zkomplikoval život

Žilková si zoufá. Nový vztah Hanychové a Soukupa jí zkomplikoval život
Veronika Žilková a Agáta Hanychová | Zdroj: Korzo

Modelka Agáta Hanychová v neděli redakci TN.cz potvrdila, že chodí s moderátorem Jaromírem Soukupem. Ten to přiznal až v pondělí večer ve svém televizním pořadu VIP svět. K novému vztahu Agáty se vyjádřila i její matka, herečka Veronika Žilková.

Konečně to přiznal. Podnikatel a moderátor Jaromír Soukup v pondělí večer ve svém televizním pořadu potvrdil, že chodí s modelkou Agátou Hanychovou. Ta už v neděli redakci TN.cz lásku potvrdila, více se ale vyjadřovat nechtěla. 

"Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad 200 lidí," řekl Soukup. "Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní. Pikantnosti se ode mě nedozvíte," upozornil a nakonec vztah s modelkou potvrdil. "Každý má právo na kousek štěstí, včetně mě a Agáty," dodal Soukup.

Související obsah

Na záplavu telefonátů si stěžovala i matka Agáty Veronika Žilková na svém instagramu. "Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí, kteří jsou navíc mediálně mnohem dál než já," ťukala si Žilková ve videu na čelo. 

Telefonáty jí také přerušily její oblíbenou činnost, a to cvičení na instagramu, takže musela přerušit streamování. Vztah Agáty a Jaromíra jí tak pěkně otrávil pondělní den. Redakci TN.cz herečka prozradila, že víc se už k tomu vyjadřovat nebude.

Související obsah

Agáta má za sebou dlouholetý vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou a manželství s hercem Jakubem Prachařem. Navíc je to teprve pár týdnů od jejího rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem. Jaromír Soukup v minulosti randil s herečkou Kateřinou Brožovou či operní pěvkyní Terezou Mátlovou. 

Hanychová i Soukup už z předchozích vztahů mají děti. Agáta syna Kryšpína ze vztahu s Dopitou a dceru Miu, jejímž otcem je Jakub Prachař. Soukup má z předchozích vztahů dospělé potomky Lukáše a Natálii.

Matka Agáty Veronika Žilková nedávno oznámila rozvod s Martinem Stropnickým:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz