Zajímavosti

Dara konečně prozradila, jaký vztah má ke Gottově dceři Charlotte

Dara konečně prozradila, jaký vztah má ke Gottově dceři Charlotte
Charlotte Gottová a Dara Rolins při písni Zvonky štěstí Zdroj: profimedia.cz

Česko dojal krásný duet Dary Rolins se Charlotte Gottovou Zvonky štěstí, který zazpívaly Karlu Gottovi do nebe. Zpěvačky si duet ohromně užily a Dara se netají tím, jak Gottovu dceru vnímá.

V neděli a v pondělí dojaly českou hudební scénu koncerty Pocta Karlu Gottovi, které na počest zesnulého velikána české hudby uspořádala Ivana Gottová. Kromě mnoha dalších zpěváků se na jevišti objevila i Mistrova dcera Charlotte, která si spolu s Darou Rolins zazpívala duet Zvonky štěstí.

Právě tímto hitem si kdysi 12letá Dara vydobyla své místo ve světě showbyznysu. Nyní v duetu převzala části, které předtím zpíval Gott, zatímco Charlotte se pustila do Dařiných sopránových pasáží.

Související obsah

Daru možnost zazpívat si po boku Gottovy dcery nesmírně dojala. "Přemýšlím, jaké slovo by nejlépe vystihlo dva poslední večery na jevišti po boku Charlottky Gottové. Koncert, který uspořádala jeho žena Ivanka, byl v první řadě dojemný," napsala na svůj instagramový účet.

Rolins také naznačila, jaký vztah má k Charlotte, pěvecká spolupráce je nejspíš sblížila. "Charlottka byla jednoduše kouzelná," doplnila. V příspěvku zveřejnila i několik fotek. To, jak moc si společný duet obě zpěvačky užívaly, je vidět na jejich rozzářených tvářích. Když se na pódiu chytily za ruce, měli diváci jistě na krajíčku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Zvonky štěstí do nebe. Charlotte poslala Gottovi dojemný dárek ke Dni otců:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz