Zajímavosti

Charlotte Gottová překvapila fanoušky. Vyjádřila své pocity o tatínkovi

Charlotte Gottová překvapila fanoušky. Vyjádřila své pocity o tatínkovi
Charlotte Gottová a Dara Rolins při písni Zvonky štěstí Zdroj: profimedia.cz

Vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi dojaly celé Česko. Ke svému duetu Zvonky štěstí s Darou Rolins se nyní konečně vyjádřila i Mistrova dcera Charlotte Gottová. O své pocity se s fanoušky podělila po dlouhé době na sociálních sítích.

Starší z dcer Karla Gotta a Ivany Gottové roste do krásy. Dokázala také, že ji zpěv stále baví, svému tatínkovi spolu s Darou poslala do nebe píseň Zvonky štěstí.

Po několika měsících o sobě Charlotte dala vědět i na instagramu. V příspěvku vyjádřila, co pro ni vystoupení znamenalo. "Bylo mi ctí vystupovat na poctě mému tatínkovi v O2 areně," napsala Charlotte na svůj instagram a připojila dojemné fotky. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený charlotte ? (@charlotte_gottova)

Společné vystoupení okomentovala i Dara Rolins, kterou mladá Charlottka dle jejích slov úplně okouzlila. "Přemýšlím, jaké slovo by nejlépe vystihlo dva poslední večery na jevišti po boku Charlottky Gottové. Koncert, který uspořádala Karlova žena Ivanka, byl v první řadě dojemný," doplnila Rolins.

Související obsah

​Dara s Charlotte se dokonce při zpěvu v některých chvílích držely za ruce, emotivní to bylo nejen pro ně, ale i pro diváky. "Když jsem viděla Zvonky štěstí v jejich podání, měla jsem slzy na krajíčku. Nemyslela jsem si, že mě to tak dostane," svěřila se čtenářka TN.cz Julie. 

Zvonky štěstí do nebe. Charlotte poslala Gottovi dojemný dárek ke Dni otců:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz