Zajímavosti

Mareš si vystřelil z Agáty a Soukupa. Dal jim vtipnou přezdívku

Leoš Mareš a Agáta Hanychová
Leoš Mareš a Agáta Hanychová | Zdroj: Profimedia

Český showbyznys posledních pár dní žije nově oznámeným vztahem Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Neopomenul to ani moderátor Leoš Mareš, který baví svůj instagram tím, že spolu s Patrikem Hezuckým vymysleli pro nový pár přezdívky. A vyzvali své fanoušky, aby vybrali tu nejlepší.

Česko šokovala zpráva o novém páru showbyznysu. Modelce Agátě Hanychové a moderátorovi Jaromíru Soukupovi se podařilo, aby o nich mluvil téměř každý. Teď si z nich vystřelil Leoš Mareš, který spolu s Hezuckým vymyslel páru několik přezdívek.

V zahraničí je totiž běžné, že slavné páry mají přezdívku, pod kterou je lidé znají. "Nám se s Patrikem Hezuckým nelíbí, jak jim říkají příjmením. V Americe místo Brada Pitta a Angeliny Jolie používali Brangelina, místo Tom Holland a Zendaya používají Tondaya," napsal na svůj instagram Mareš.

​Po vzoru těchto amerických hvězd se snažili Hezucký s Marešem vymyslet vlastní verzi pro novou populární českou dvojici Hanychovou a Soukupa. "Po vzoru Brangelina a Tondaya vyberte jméno: Jargáta, nebo Agromír?" ptá se moderátor. V příbězích Leoše Mareše na instagramu se dá stále ještě hlasovat. Mezi jeho sledujícími zatím vítězí varianta Agromír.

Související obsah

​Soukup informaci o novém vztahu potvrdil v pondělí, Hanychová to potvrdila také, více podrobností k tomu ale ani jeden z nich nechtěl zatím říct. Komentovat novou dvojici nechtěla ani herečka Veronika Žilková, matka modelky, která se sama potýká s rozvodem.

Žilková zuří kvůli milence Stropnického. Zametli to pod koberec, já zůstala sama:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz