Domácí

Desetiletá dívka se nevrátila ze školy domů. Našli ji druhý den ráno na ulici

Desetiletá dívka se nevrátila ze školy domů. Našli ji druhý den ráno na ulici
Policie ČR Zdroj: TV Nova

Středočeským policistům se po pár hodinách podařilo vypátrat pohřešovanou 10letou dívku z Milovic. Ta se ve čtvrtek odpoledne nevrátila ze školy domů. Dívka je v pořádku.

Pátrání po 10leté dívce z Milovic, která se ve čtvrtek odpoledne nevrátila ze školy domů, bylo úspěšné. Byla nalezena po pár hodinách a je v pořádku. Policisté po dívce pátrali od čtvrtečního večera.

"Na základě poznatků od veřejnosti se ji dnes ráno podařilo v Milovicích vypátrat. Je v pořádku a policisté ji nyní předají rodičům. Všem médiím a všímavým občanům děkujeme za pomoc s pátráním," informovala policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Související obsah

"Podrobnosti vzhledem k věku dívky říct nemůžeme. Každopádně jsme dostávali mnoho podnětů o tom, kde se mladá slečna pohybuje. Nakonec jsme dívku našli na ulici v Milovicích," dodala Schneeweissová.

Dívka měla být v poslední době uzavřenější a občas se domů vracela až pozdě večer. Do čtvrtka se ale nestalo, že by se nevrátila vůbec. Pátrání po dívce nebylo v tomto týdnu jediné. Ve čtvrtek se policistům podařilo vypátrat také 14letou dívku z Českolipska.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz