Zahraničí

Vévodkyně Kate šokovala. Parádní výkon předvedla i na vysokých podpatcích

Vévodkyně Kate šokovala. Parádní výkon předvedla i na vysokých podpatcích
Vévodkyně Kate | Zdroj: Profimedia

Princ William a jeho manželka Kate patří k nejsledovanějším párům na světě. Přesto tito členové britské královské rodiny nemají problém ukázat, že jsou také jen lidmi. Fanoušky pár překvapil na oslavách hrabství, kde Kate uchvátila svým fotbalovým uměním.

Královský pár se ve čtvrtek zúčastnil oslav v Cambridgeshiru, které byly věnovány tomuto hrabství. William s Kate byli ve velmi dobré náladě a den si zpříjemňovali čokoládou nebo pitím piva.

Kate však všechny přítomné pořádně zaskočila. Nebála se totiž předvést své fotbalové umění a zúčastnila se soutěže, kdy se lidé museli trefit balónem do sítě.

Související obsah

Nezabránily jí v tom ani vzorované šaty nebo boty na vysokém klínu. Než však pořádně kopla do balónu, vzrušenému davu se omluvila, že kvůli vysokým podpatkům to bude velmi těžké, píše portál Mirror. Po svém výstřelu pak potřásla rukou chlapci, který kopal před ní.

"Vedl sis lépe než já," přiznala mu vévodkyně. Podle portálu Daily Mail však Kate neměla problém zasáhnout cíl. Princ William samozřejmě nechtěl zůstat pozadu, do sítě se rovněž trefil.

S obrovským zážitkem navíc odjela Marianne Provoostová z Nizozemska, která se oslav účastnila. Vévodkyně Kate ji totiž požádala, zda by si mohla podržet její dítě. Překvapená maminka ratolest Kate samozřejmě půjčila.  

Princ William nedávno oslavil 40. narozeniny:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz