Krimi

Drama v Kladně: Senior postřelil ženu, poté spáchal sebevraždu

V pondělí dopoledne zasahovali kriminalisté v Kladně, kde v jednom z tamních bytů střílel 75letý muž. Nejprve zranil 56letou ženu, poté obrátil zbraň proti sobě a zabil se. Co incidentu předcházelo, policisté prověřují.

Střelba v jednom z bytů v panelovém domě v Kladně zazněla před 11. hodinou dopolední. Na místo po oznámení okamžitě vyrazili policisté, včetně krajských kriminalistů. Zjistili, že střelcem by měl být 75letý muž, který zranil 56letou ženu.

Související obsah

​Podle policejní mluvčí Michaely Richterové ji postřelil do nohy. Poté zbraň obrátil i proti sobě a zabil se. To potvrdila i mluvčí záchranářů Monika Nováková. "Muž na místě podlehl," uvedla s tím, že zraněnou ženu si převzali do své péče. "Pacientka se středně těžkým zraněním byla převezena do nemocnice na centrální příjem," sdělila redakci TN.cz.

Jaký byl mezi dvojicí vztah a co předcházelo incidentu, který skončil zraněním a úmrtím, policie zatím neupřesnila. "V současné chvíli prověřujeme veškeré informace a okolnosti," řekla Richterová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz