Domácí

U Mohelnice se srazilo auto a autobus s 46 dětmi na palubě. Dvě se zranily

Nehoda osobního auta a autobusu převážejícího 46 dětí a další čtyři dospělé ochromila v úterý odpoledne dopravu nedaleko Mohelnice. Dvě děti se při nehodě lehce zranily. Krátce před půl pátou odpoledne se na čtyřproudové silnici podařilo ve směru nehody zprovoznit alespoň pravý jízdní pruh.

Nehodu osobního auta a autobusu vezoucího děti řešili v úterý odpoledne policisté nedaleko Mohelnice. Dvě ze 46 dětí, které byly na palubě autobusu, se lehce zranily. Zbytek dětí a čtveřice dospělých, která s nimi cestovala, je v pořádku.

Na místo dorazily i dvě jednotky hasičů ze Zábřehu a Mohelnice. "Zajistily místo nehody, zabezpečily protipožární opatření. Dětem zajistily pitný režim," uvedli olomoučtí hasiči na svém twitterovém profilu.

Související obsah

Silnice byla po nehodě uzavřena a dopravu policisté odkláněli přes Mohelnici. Podle policejní mluvčí se však před půl pátou odpoledne podařilo uvolnit pravý jízdní pruh. Okolo šesté hodiny se pak provoz uvolnil kompletně. Příčiny a okolnosti nehody policisté nadále šetří. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz