Zajímavosti

Slavná matka, herci, sportovci, truhláři. Kdo je kdo v životě Agáty Hanychové?

Slavná matka, herci, sportovci, truhláři. Kdo je kdo v životě Agáty Hanychové?
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Prachař, Dopita, Soukup a Issa. Milostný život Agáty Hanychové, Veroniky Žilkové a celé jejich rodiny je plný slavných jmen a skandálů. Mnohdy je těžké se v nich vyznat, zvlášť když se jména jejich partnerů střídají častěji než roční období. Ani celá širší rodina však nezůstává pozadu, podívejte se na shrnutí jejich kontroverzních osudů a na jejich milostné pletky.

Agáta Hanychová je známá mnohými skandály a střídáním mužů raketovou rychlostí. Ani její matka Veronika Žilková v počtu partnerů nezahálela a chvíle, kdy byla sama, téměř neexistují. Agáta je její nejstarší dcera. Krom toho, že její matkou je slavná herečka, proslavila se Agáta v soutěži Miss České republiky, kde v roce 2005 obsadila místo druhé vicemiss. O pět let později dokončila studium tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Živila se jako modelka a moderátorka.

V roce 2013 se provdala do dalšího slavného hereckého klanu, když se jejím chotěm stal Jakub Prachař. Ale i ten byl v minulých vztazích podezříván z řady nevěr. Měl tak kráčet ve šlépějích otce Davida Prachaře a manželství s Agátou po pár letech ztroskotalo. Nyní se do spletitých vztahů těchto rodin přidává i Jaromír Soukup.

Související obsah

Osudoví muži Agáty Hanychové

Ztráta panenství

Agátin milostný život je mnohdy šokující, proto není divu, že i její ztráta panenství byla opravdu netypická.

"Společně se mnou se na tom podílel můj italský spolužák Donini. Stalo se to ve Špindlu, v pokojíčku tři krát čtyři metry, kde právě spala jeho babička. Naštěstí nosila náramky od zápěstí až k lokti, takže jsme měli uši nastražené, jestli babička nechrastí, čili jestli se nebudí," popisuje Agáta v knižní zpovědi Diagnóza: Rebelka osudnou noc, která se udála v jejích 14 letech.

Rané začátky

Dalším z Agátiných úlovků byl zpěvák Sámer Issa, se kterým modelka chodila přes tři roky. Pár se stále rozcházel a scházel. V této době se měla vídat i s hokejistou Jiřím Hudlerem a následně Lukášem Krajíčkem.

Její počáteční milostný život však zůstává mnohdy opředen nejasnostmi a spekulacemi. Mezi jejími partnery se prý měli objevit i muži jako Jaromír Jágr nebo Leoš Mareš. V této době do Agátina života přichází i motokrosový závodník Honza Brabec, který jí po roce dal zčistajasna kopačky, svěřila se kdysi s pláčem Blesku.

Časová osa partnerů Agáty Hanychové Zdroj: TN.cz/ Profimedia

Miroslav Dopita

Po rozchodu s Brabcem však dlouho Agáta čekat nemusela, do jejího života vstoupil hráč amerického fotbalu Miroslav Dopita. Ve svých pětadvaceti letech s ním Agáta otěhotněla, a to jen po pár měsících vztahu. Z jejich lásky se narodil syn Kryšpín. Dlouho se spekulovalo, zda bude i svatba, pár se však rozešel. Agáta zprvu tvrdila, že za konec vztahu můžou Dopitovy nevěry, pak však otočila a omluvila se mu.

Jakub Prachař

Po rozchodu s Dopitou byl pro Agátu velkou oporou Jakub Prachař, který se v její blízkosti objevoval čím dál tím více. S Prachařem se kamarádili už od dětství a jejich přátelství se časem proměnilo v lásku. V Mariánských Lázních se v roce 2013 tajně vzali a za svědky jim byli neznámí cizinci, pro rodinu si tedy svatbu zopakovali ještě jednou.

Po čtyřech letech manželství se jim narodila dcera Mia. Vztah však dvěma přátelům nevyšel, údajně si byli nevěrní. Rozvod s Prachařem podporovala hlavně Veronika Žilková, právě ta pomohla Agátě svého bývalého manžela vyplatit ze společného majetku.

Porozvodový maratón

Po rozvodu s hercem Jakubem Prachařem, se kterým byla dohromady osm let, začala éra Agátiných kratších vztahů, kdy hledala kvalitu, ale přišla hlavně kvantita. Jako první se po jejím boku objevil realitní makléř Zdeněk Turek, se kterým randila od listopadu 2019 do ledna 2020.

O měsíc později ho nahradil kameraman Marek Niessner, se kterým byla do dubna téhož roku. V červenci 2020 začala chodit s producentem Tomášem Sobolou, ale ani s ním nepřekonala několikaměsíční prokletí a jejich vztah se rozpadl.

Související obsah

Čtvrtroční vztahový maraton převzal truhlář Adam Raiter, se kterým Agáta přestavovala obytný vůz a pár si dělal velké plány. Ani tento vztah však nevydržel a podle informací Blesku do jejího života přišel druhý truhlář. Truhlářská profese partnerů však Agátě štěstí nepřinesla, po nich následoval pečlivě utajovaný vztah s Janem Loskotem a následně randění se sportovcem Jiřím Hellerem.

Nadějně to vypadalo i s předposledním partnerem modelky, chirurgem Andrejem Nikovem, se kterým se dokonce sestěhovala. Sympatický lékař, který měl dceru v podobném věku, jako má Agáta, influencerce věnoval prstýnek z lásky, ani jeho si však neudržela a pár v červnu oznámil rozchod.

Související obsah

Poslední úlovek: Jaromír Soukup

Zatímco většina z Agátiných partnerů byla obvykle mladší, její poslední volba padla na mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, se kterým si Agáta užívala na dovolené ve Španělsku. Oznámení jejich vztahu doslova zahltilo český internet.

"Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad 200 lidí. Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní. Pikantnosti se ode mě nedozvíte," řekl Soukup ve svém pořadu. Na dovolené jim dělají společnost i Agátiny děti a maminka Veronika Žilková s dcerou Kordulou.

Veronika Žilková

O tom, jak blízký vztah má Agáta se svou matkou, svědčí i to, že se Veronika Žilková objevila také ve Španělsku, kde si Agáta užívala první společnou dovolenou s Jaromírem Soukupem. Vzájemně si byly oporou, když jim jejich vztahy nevycházely. Bohužel, i Žilková měla mnohdy na partnery smůlu.

Manželství s Jiřím Hanychem (1984 – 1988)

S prvním manželem se Veronika Žilková seznámila už za svých studií, mladá herečka studovala DAMU a Jiří ji oslovil do svého studentského filmu. V roce 1984 se vzali a o rok později se mladému páru narodila dcera Agáta. Manželství jim však vydrželo jen pouhé čtyři roky, rozvedla je totiž její tehdejší nejlepší kamarádka Barbora, kterou si Jiří Hanych vzal, informoval deník Aha.

Související obsah

Manželství s Markem Navrátilem (1988 – 2005)

Veronika dlouho nezůstala sama a zradu manželovi oplatila. Stejný rok si vzala Marka Navrátila, který byl paradoxně exmanželův kamarád. Seznámili se ve stejnou chvíli jako s prvním manželem. Navrátil totiž také hrál ve studentském filmu Jiřího Hanycha. Společně měli dva syny, staršího Cyrila a mladšího Vincenta.

"Od dvou let vychovával i mou dceru Agátu z předchozího manželství, kterou miloval a ona jeho. A k našim dvěma synům jsme si ještě osvojili Honzu a Markétu z dětského domova. Zůstali jsme i po rozvodu přátelé," svěřila se kdysi Žilková deníku Aha! V roce 2016 Marek Navrátil náhle zemřel na mrtvici, z čehož se rodina dlouho vzpamatovávala.

Související obsah

Manželství s Martinem Stropnickým (od roku 2008)

Herečka se po šestnácti letech společného života s Markem Navrátilem zamilovala do herce Martina Stropnického a šla za svým srdcem. Ve stejném roce, kdy se oficiálně rozvedli s Navrátilem, se Stropnickému s Žilkovou narodila dcera Kordula.

V roce 2007 je potkala velká tragédie, kdy pár měsíců po porodu zemřel jejich druhorozený syn Melichar, který se narodil s vrozenou brániční kýlou. I přes velkou ránu spolu Martin Stropnický a Veronika Žilková byli téměř 15 let.

Iluze štěstí se však rozplynula ve chvíli, kdy Veronice na počátku tohoto roku přišel mail, ve kterém jí manžel oznámil, že ji už nemiluje a opouští rodinu. O pár měsíců později na Stropnického praskla nevěra s blondýnou, která mu na ambasádě dělá asistentku.

Související obsah

Těhotenství s Jiřím Menzelem

Nedávno Veronika Žilková přiznala v autobiografické knize, kterou vydala, své dlouho střežené tajemství. Promluvila o někdejším vztahu s oscarovým režisérem Jiřím Menzelem. Dokonce s ním otěhotněla a šla poté na potrat. Vztah s režisérem měla udržovat chvíli po konci jejího prvního manželství.

Děti Otec
Agáta Hanychová Jiří Hanych
Cyril Navrátil Marek Navrátil
Vincent Navrátil Marek Navrátil
Kordula Stropnická Martin Stropnický
Melichar Stropnický (14. 5. 2007 – 27. listopadu 2007) Martin Stropnický
Honza Herclík Osvojeni z dětského domova
Markéta Herclíková Osvojeni s dětského domova

Životní lásky Martina Stropnického

Martin Stropnický je důkazem, že každý člověk má svůj typ. Politikovy partnerky jsou totiž obvykle drobné blondýnky. Se svou první manželkou Lucií Borcovou se oženil v roce 1980, jenže je po osmi letech rozdělila herečka Daniela Kolářová, s Lucií se proto Stropnický rozvedl. S Danielou žil herec dalších několik let, i ona kvůli němu svého manžela ostatně opustila.

Související obsah

Po pár letech však přišel zvrat a Martin Stropnický opět změnil názor. "Pochopil jsem, že ji mám pořád rád a že k sobě patříme i s chybami, které nás zdobí," řekl před lety Blesku a ke své ženě se vrátil. Se svou první manželkou má tři děti, syna Matěje a dcery Annu a Františku. Druhou krizi už vztah manželů nepřečkal, během dvouletého odloučení se Stropnický dal v roce 2004 dohromady s Veronikou Žilkovou.

Té však letos v e-mailu sdělil, že ji opouští. Po dlouhých dohadech se ukázalo, že za rozvodem stojí jiná žena. Má se jednat o Markétu Horňákovou, blond asistentku pracující na velvyslanectví.

Ze strany Stropnického je ale Agáta spřízněná s dalšími známými osobnostmi. Syn z prvního manželství Matěj je známý politik, bývalý předseda Zelených a bývalý pražský zastupitel. Teď se věnuje opravám zámku, kde žije se svým partnerem, hercem Danielem Krejčíkem. Anna Stropnická podědila herecké řemeslo. Svoji první roli získala v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Související obsah

Rodina Prachařových

Jakoby si Jakub Prachař a Agáta Hanychová byli souzeni. Jejich matky totiž bývaly dlouhé roky kamarádky a děti se tak znaly odmala. Vztah Dany Batulkové a Veroniky Žilkové se v 90. letech zhoršil kvůli spekulacím, že je herec David Prachař své choti nevěrný právě se Žilkovou. Další rozkol přinesl rozvod Jakuba a Agáty, kdy se obě matky postavily za své dítě.

Vztahy Jakuba Prachaře

Dlouholetou partnerkou Jakuba Prachaře byla herečka Martha Issová, která s hercem chodila tři roky. Jejich vztah však skončil v roce 2010, kdy se na něj provalila jedna z nevěr se studentkou z Bosny a Herzegoviny, informoval portál extra.cz.

Během rozvodu s Agátou se spekulovalo o jeho další nevěře a to se slovenskou herečkou Dianou Mórovou. Následně však Prachař začal randit s modelkou Denisou Dvořákovou, vztah jim však dlouho nevydržel a modelka poté byla dlouhou dobu sama.

Současnou partnerkou herce je krásná herečka Sara Sandeva, pár září zamilováním a vyznává si lásku, jak to jen jde. 

Související obsah

Rozvod Davida Prachaře a Dany Batulkové

Nevěry v rodině Prachařů nebývají údajně ojedinělou záležitostí. Právě kvůli jedné z nich se rozvedli rodiče Jakuba Prachaře a Mariany Prachařové. David Prachař se během manželství s Danou Batulkovou zakoukal do krásné herečky Lindy Rybové. To, co začínalo jako románek, přerostlo v rozpad rodiny. David Prachař od své rodiny odešel, aby se následně oženil s Rybovou, se kterou má v současnosti tři děti, Jozefínu, Rozárii a Františka. V té době bylo Jakubovi 17 let a dceři Marianě pouhých šest.

Po čase vyplouvají na povrch i skutečnosti, že ani Dana Batulková nebyla během vztahu naprosto nevinná. Podle Blesku žila s divadelním režisérem Janem Uhrinem. Portál kafe.cz napsal, že Batulková už léta žije se svým o 12 let mladším partnerem Ondřejem Zajícem. Lindu Rybovou nadále nemůže vystát.

Související obsah

Milostný život Jaromíra Soukupa

Jaromír Soukup na svou cestu mediálního magnáta vykročil ve chvíli, kdy založil společnost Médea. V tu dobu byl ženatý se svou první manželkou Monikou Drtíkovou, se kterou má dvě dospělé děti, syna Lukáše a dceru Natálii.

Jeho dlouholetou partnerkou se poté stala krásná herečka Kateřina Brožová, jejichž vztah potvrdili až v roce 2004, i když se o jejich románku mluvilo už dlouho. V roce 2018 se však rozešli a důvod stále zůstává tajemstvím.

Po vztahu s herečkou se Jaromír Soukup dal dohromady s další blondýnou, a to s operní pěvkyní Terezou Mátlovou. I když zpočátku jejich vztah působil šťastně, románek po pár měsících skončil. Vody rozbouřilo až nyní jeho oznámení, že tvoří pár s modelkou Agátou Hanychovou.

Podívejte se na video o počátcích vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz