Zajímavosti

Údajná šikana od Meghan: Královská rodina tutlá výsledky vyšetřování

Buckinghamský palác oznámil, že nezveřejní výsledky vyšetřování šikany zaměstnanců, kterého se údajně měla dopustit manželka prince Harryho, vévodkyně Meghan. Oficiálním důvodem je ochrana citlivých údajů zúčastněných. Meghan obvinění odmítá.

Šikana, ponižování a následný odchod dvou zaměstnanců. To všechno od loňska vyšetřoval Buckinghamský palác, ve kterém teď budou zavedena preventivní opatření. Výsledky vyšetřování ale nezveřejní. Oznámení přišlo ve stejný den, kdy britská královská rodina zveřejnila své výdaje. Lidé na sociálních sítích to berou jako záměr.

"To, že se tak usilovně snaží ututlat vyšetřování, aby zakryli výdaje královské rodiny, jasně vypovídá, že žádné vyšetřování neproběhlo, nebo že na Meghan nic nenašli," napsal na twitteru jeden z kritiků královské rodiny.

Související obsah

Zatímco většina Britů si musela v loňském roce utahovat opasky, královská rodina utratila víc než loni, a to v přepočtu téměř tři miliardy korun. Meghan obvinění odmítá a v ostře sledovaném rozhovoru s Oprah Winfreyovou prohlásila, že obětí šikany byla naopak ona sama.

Například se prý v paláci řešila barva pleti jejich budoucích dětí. Rozhovorem si Meghan a Harry přiklonili značnou část veřejnosti na svou stranu. I navzdory vyšetřování se Meghan i Harry zúčastnili letošního královnina jubilea.

Alice Procházková, niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz