Zajímavosti

Jako by Muradov neexistoval. Bagárová zahání smutek se svou dcerou

Jako by Muradov neexistoval. Bagárová zahání smutek se svou dcerou
Monika Bagárová s dcerou Ruminkou Zdroj: Profimedia

Vztah Moniky Bagárové a Machmuda Muradova se definitivně rozpadl. Zpěvačka to oznámila v neděli, na velké smutnění to ale nevypadá. Na jiné myšlenky černovlasá kráska přichází na filmovém festivalu v Karlových Varech. Vzala s sebou i dceru Ruminku.

Monika Bagárová už je zase nezadaná. Pokus dát se s Machmudem Muradovem znovu dohromady nevyšel, zpěvačka v neděli oznámila definitivní rozchod. Hlavu si čistí na karlovarském filmovém festivalu.

Lázeňské město si užívá spolu s dcerkou Rumiou. Právě kvůli ní se pokoušeli s MMA zápasníkem vztah zachránit. "Dali jsme tomu šanci jako rodiče, bohužel nám společný život už nedělá radost. Jsme lidi, máme city, věříme, doufáme, děláme chyby," napsala Bagárová na instagramu. Poprvé se rozešli už loni v zimě.

Bagárová dělá za minulostí tlustou čáru. Dokonce opouští vilku za Prahou, kterou si s Muradovem před narozením dcery pořídili. A vypadá to, že zlomené srdce se nekoná. Zpěvačka musí být silná už kvůli Rumince.

Související obsah

​"Stěhujeme se do nového domečku. Znamená to pro nás nový začátek spolu s mojí rodinou. Nedávám si žádnou pauzu, jsem tu s vámi, žiju dál naplno! Každý den vedle malé, která je pro mě vším," doplnila brněnská rodačka.

V Karlových Varech stíhá Bagárová i večírky, na kterých ale coby zodpovědná maminka nehýří do ranních hodin. S dcerou v náruči vždy společnost opustila ještě před úplným setměním.

Dcera Bagárové oslavila druhé narozeniny. Monika jí natočila krásný videoklip (05/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz