Zajímavosti

Pozor: Na trhu jsou speciální vlhčené ubrousky. Muž kvůli nim zažil peklo

Pozor: Na trhu jsou speciální vlhčené ubrousky. Muž kvůli nim zažil peklo
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Nepříjemnými bolestmi nyní trpí muž, který nedopatřením zaměnil hygienické ubrousky na čistění záchodové mísy s těmi běžnými. Nyní po obchodním řetězci, který ubrousky vyrábí, žádá, aby výrobky označoval zřetelněji.

Nepříjemnou dohru má omyl, kterého se dopustil 29letý Brit Leon Gleed. Jeho přítelkyně koupila hygienické vlhčené ubrousky na otírání záchodového prkénka a umístila je vedle mísy. Leon si ale myslel, že jde o alternativu toaletního papíru a přesně tak s ubrousky i zacházel. Jeho příběh zveřejnil deník Mirror.

Jenže po pár dnech začal cítit něco, co on sám popisuje jako "palčivou bolest". Když balíček zkontroloval a všiml si informace "Ničí až 99,9 % bakterií" došlo mu, že ubrousky zřejmě nemají plnit funkci toaletního papíru.

Související obsah

Jeho přítelkyně se mu vysmála, muž však záležitost nevidí jako banalitu a požaduje po řetězci, aby produkty označoval jednoznačněji. Bolest totiž přetrvává, což ho omezuje v práci. "Nejhorší mám teď za sebou. Musel jsem tam dole týden používat hojicí krém! Pracuji jako řidič. Na chvíli bylo těžké nastoupit a vystoupit z kamionu kvůli neustálému tření a palčivé bolesti," zoufá si Leon.

Jak píše web Metro, k záležitosti se vyjádřil i obchodní řetězec. "Je nám to líto. Značení na našich obalech děláme pro zákazníky co nejpřehlednější. Náš toaletní papír a související produkty jsou také v oddělené uličce než tyto čisticí ubrousky," uvedl mluvčí obchodního řetězce Tesco.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz