Zajímavosti

Velká hrozba královské rodiny. Harry ve své knize může odhalit největší tajemství

Velká hrozba královské rodiny. Harry ve své knize může odhalit největší tajemství
Princ Harry Zdroj: Profimedia

Memoáry prince Harryho mají vyjít koncem tohoto roku a podle několika zasvěcených mají být velmi ostré a plné pikantností. Harry má ve své knize prozradit dosud nezveřejněné příběhy, které budou i z jeho dětství. Královská rodina by se podle tajného zdroje měla velkého odhalení děsit.

Princ Harry řekl, že jeho nová kniha bude pravdivým příběhem jeho života z první ruky. Jeho oznámení způsobilo vlnu strachu a nervozity, co vlastně může na panovnický rod prozradit, informoval portál Mirror.

Když loni v červnu vydání knihy princ Harry ohlásil, strhla se lavina otázek, jak vážně knihu pojme. "Tohle nepíšu jako princ, kterým jsem se narodil, ale jako muž, kterým jsem se stal," naznačil mladší bratr prince Williama, že svou rodinu nebude nijak šetřit.

Související obsah

Harry by v knize konečně mohl objasnit několik záhad. Například, co se stalo mezi ním a bratrem, jak to bylo s rozplakáním Kate a Meghan, co se stalo se vztahy Meghan a jejího otce, jaké bylo setkání s královskou rodinou při oslavách výročí vlády Alžběty II., jak přijali Meghan do rodiny a mnoho dalších tajemství.

"Je tam spousta nových příběhů z minulosti, o kterých Harry předtím nemluvil, hlavně o jeho dětství. Obsah knihy by měl jeho rodinu znervózňovat," prozradil pro časopis Page Six tajný zdroj, který pracuje ve vydavatelství, jež vydá knihu prince Harryho.

Související obsah

Ten, kdo z královské rodiny může spát beze strachu, je prý sama královna Alžběta II., princ ji prý ve svých pamětech nijak nekritizuje. Už dříve Sussexové řekli, že obvinění, o kterých mluvili v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou, se královny a prince Phillipa netýkají.

Když v interview s Oprah Harry a Meghan promluvili o chování britské královské rodiny, způsobili hotové pozdvižení. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu řešili údajný rasismus členů rodiny, kteří měli probírat budoucí barvu pleti jejich syna Archieho, Meghan je totiž z poloviny Afroameričanka.

Princové Harry a William odhalili v lednu roku 2021 sochu milované matky Diany:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz