Zajímavosti

Harry chce Williamovi ukázat převahu, tvrdí expertka. Řekla, jak se mu pomstí

Harry chce Williamovi ukázat převahu, tvrdí expertka. Řekla, jak se mu pomstí
Princ Harry Zdroj: Profimedia

Princ Harry je v současné době vůči královské rodině zatrpklý a velmi rozhořčený, což by se mohlo projevit i v jeho pamětech, které mají vyjít koncem letošního roku, říká autorka královských životopisů Angela Levinová. Podle ní chce ukázat převahu staršímu bratrovi a nezáleží mu na tom, že své rodině ublíží.

Mladší bratr prince Williama oznámil, že vydá svou monografii. Podle expertky na královskou rodinu Angely Levinové by se mohl odhodlat o královské rodině prozradit mnoho tajemství, informoval portál Mirror.

"Teď je Harry tak zahořklý a naštvaný, že řekne pravdu, jak se v královské rodině cítí. Na věci, které před lety přijímal, bude pohlížet jako na naprosto strašné," prozradila portálu DailyMail Angela Levinová.

Související obsah

"Myslím si, že chce opravdu ukázat svou převahu nad Williamem, protože už má dost toho být náhradníkem, ne dědicem. Myslím si, že teď v sobě má hodně jedu," pokračovala Angela Levinová.

"Harrymu nevadí, když ubližuje lidem, protože má pocit, že mu ublížili oni," říká expertka a předpovídá, že Harry ve svých pamětech nebude britskou královskou rodinu nijak šetřit.

Související obsah

Atmosféra mezi princem Harrym a princem Williamem by se dala krájet. Dříve přátelské vztahy mezi bratry se měly pokazit hlavně před královskou svatbou v roce 2018. Bratrské pouto údajně narušila Williamova obava z Harryho rychle se rozvíjejícího vztahu s herečkou Meghan Markle.

Klín mezi bratry pak vrazil hlavně rozhovor Meghan a Harryho u Oprah Winfreyové, kde vévoda ze Sussexu tvrdil, že být v královské rodině je jako být "vězněm". Také Williamovu manželku Kate nařkli z toho, že před svatbou rozplakala Meghan.

Princové Harry a William spolu v roce 2021 odhalili sochu milované matky Diany:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz