Zajímavosti

Uniklo bolestné tajemství Ivany Trumpové. Je v tom Dáda Patrasová

Uniklo bolestné tajemství Ivany Trumpové. Je v tom Dáda Patrasová
Ivana Trumpová Zdroj: Profimedia

Život Ivany Trumpové nebyl vždy zalitý sluncem. Předtím, než odešla do Spojených států a stala se z ní zámožná podnikatelka a světová celebrita, si prošla emocionálním peklem. Před několika lety vyšlo najevo, že se nevědomky dělila o milence s herečkou a zpěvačkou Dagmar Patrasovou.

Proslavila se manželstvím s bývalým americkým prezidentem Donaldem Trumpem a svou tvrdou pílí vybudovala impérium, které z ní udělalo miliardářku. Ale než se prosadila za velkou louží, prošla si Ivana Trumpová, tehdy ještě Zelníčková, v rodném Československu nepříjemnou zkušeností.

Srdce jí zlomil tragicky zesnulý textař Jiří Štaidl, bratr Ladislava Štaidla. Jak před šesti lety zjistil deník Aha!, známý milovník žen nerandil jen s Ivanou. Současně udržoval vztah i s Dádou Patrasovou. "Tak nějak jsme se s Ivanou k Jirkovi prolínaly," prozradila někdejší královna dětských srdcí.

Pro herečku to byla ještě větší rána než pro Trumpovou. Do Štaidla byla zamilovaná až po uši. Vždyť právě on z ní udělal ženu. Bylo jí 17 let a už v té době měla půvabů na rozdávání.

Související obsah

Když vyšlo najevo, že Štaidl se vídal zároveň s Ivanou i Dádou, mezi známými dámami to zlou krev neudělalo. Trumpová dokonce Patrasovou požádala o zaslání jejích alb s písničkami, které si zamilovala její dcera Ivanka. "Vyrůstá v úplně jiném prostředí, a přesto se jí moje melodie líbí," radovala se Dáda.

Ivana Trumpová minulý čtvrtek spadla ze schodů ve svém newyorském bytě a zraněním na místě podlehla, uvedla BBC. V posledních měsících bojovala se zdravotními problémy, jež jí ztěžovaly pohyb. Bylo jí 73 let. Pohřeb se uskuteční ve středu v katolickém kostele jen pár ulic od domu, kde žila.

Ivana Trumpová zemřela na následky pádu ze schodů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz