Zajímavosti

Upřímná Kadeřávková: Na některé role jsem moc hezká, nejčastěji hraju pipiny

Herečka a influencerka Anna Kadeřávková se proslavila seriálem Ulice, teď už se kromě herectví živí i díky instagramu. V úterním pořadu TALK! ji vyzpovídala moderátorka Rebecca Diatilová.

Ve svých 15 letech začínala Anna Kadeřávková jako Rozina v nekonečném seriálu Ulice. "Bylo úžasné stát se součástí něčeho tak velkého, co v Česku zná každý," nechala se herečka slyšet v úterním pořadu TALK!

Jak sama přiznává, vzhled hraje v její kariéře rozhodující roli. "Nejčastěji ztvárňuji takové pipiny. Blond vlasy, hezký look, takže takové pipinky, no. Několikrát se mi stalo, že jsem byla na castingu a řekli mi, že jsem až moc hezká na tu roli. Několikrát se mi to i vymstilo. Asi každá role, která nevyjde, zamrzí, ale naučila jsem se s tím pracovat," přiznala.

Související obsah

​Jako influencerka se musí vypořádávat i s řadou negativních komentářů. "Hlavu si z toho už nedělám. Myslím, že nejlepší způsob je prostě to smazat. Myslím, že když to tam člověk nechá, tak je to zbytečné hromadění negativity. Ostatní to pak může příště nakopnout k tomu, napsat také něco. To je zbytečné. Takže co se mi na mém profilu nelíbí, to smažu," vysvětluje Kadeřávková.

Jejím partnerem je Gogo, známý slovenský youtuber, který se účastnil i show Survivor. "Nebydlíme spolu a nevím, jak to bude do budoucna. Nikomu bych to nedoporučila. Je to můj druhý vztah na dálku, a kdybych si mohla vybrat, tak bych to nechtěla na dálku. Je to náročnější časově, energeticky i finančně. Vyjde to na strašně moc peněz," podotýká herečka s úsměvem.

Související obsah

​Pokud by mohla, vybrala by si prý raději Pražáka. Sama je z deseti dětí, ale o svatbě ještě nepřemýšlí. "Myslím, že když člověk cítí, že to tam je a že to je to správné, tak není v podstatě na co čekat. Neplánuju tyhle věci, myslím, že to prostě přichází se životem a že člověk ví, kdy to je správně," uzavírá.

Pořad si můžete pustit i jako podcast ve všech oblíbených aplikacích – například Spotify.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz