Zajímavosti

Úplně poprvé: Dara ukázala fotku s Nedvědem, na kterou všichni čekali

Úplně poprvé: Dara ukázala fotku s Nedvědem, na kterou všichni čekali
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Částečně mají vztah na dálku, ale léto je svedlo dohromady. Dara Rolins a Pavel Nedvěd si užívají jeden druhého v prosluněné Itálii. A tento týden se k nim přidala i zpěvaččina dcera Laura. Vůbec poprvé se tak pochlubili společnou fotkou z Nedvědova domova.

Všichni tři už se vyfotili v Praze, teď se Dara Rolins poprvé pochlubila společným snímkem s Pavlem Nedvědem a dospívající dcerou Laurou z italské Sardinie. Zpěvačka tam tráví letní dovolenou a fotbalista je štěstím bez sebe, že má svou lásku nablízku.

Běžně pendlují mezi českou metropolí a Turínem, tentokrát si ale dopřávají svou přítomnost už několik dní v kuse. Osvěžující to musí být pro oba, neustálé cesty letadlem či autem mohou být někdy vysilující.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Související obsah

​Dara je v Itálii už od minulého týdne, kdy s Nedvědem oslavili první výročí. "Moje první návštěva Sardinie. A ano, mohu potvrdit, že je taková, jak se o ní říká: italský Karibik," napsala na instagramu.

Není to zdaleka poslední dovolená, kterou Rolins na letošní prázdniny naplánovala. "Naše rodinka se rozprskla na všechny strany, Lola je s kamarádkami na Gardě, za mnou dnes přilétá můj pan Božský a za pár dní si Lauru chmátneme i my, pro sebe. Matěj je v pohybu, na motorce, aktuálně, myslím, v Gruzii. A někam tam (podobně dobrodružným směrem) má v plánu vzít v srpnu i Lolu. Ještě předtím stihneme odletět do Ameriky, potom šup do Dolního Kubína za dětmi na taneční kemp. Takže naše léto bude opravdu pestré," pochlubila se zpěvačka.

Dara sdílela pikantní video s Nedvědem. Dovolenou tráví v posteli:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz