Zajímavosti

Pravda o prvním milenci Patrasové: Jakou roli hrála Ivana Trumpová

Pravda o prvním milenci Patrasové: Jakou roli hrála Ivana Trumpová
Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová Zdroj: Profimedia

Náhlá smrt česko-americké podnikatelky a někdejší závodní lyžařky Ivany Trumpové odhalila i její pikantní minulost s herečkou Dagmar Patrasovou. Ještě za hluboké totality se měly nevědomky dělit o Jiřího Štaidla, textaře a bratra Ladislava Štaidla. Podle členky slavné muzikantské rodiny ale osud tehdy rozdal karty úplně jinak.

Jiří Štaidl měl před lety udělat z Dády Patrasové, půvabné studentky herectví, ženu a současně udržovat poměr s Ivanou Trumpovou, tehdy ještě Zelníčkovou. Rány minulosti znovu otevřel nečekaný odchod bývalé manželky amerického exprezidenta Donalda Trumpa.

Někdejší královna dětských srdcí sama ve své knize Fenomén Dáda popsala, že se musela o Štaidla s Trumpovou dělit. "Bylo mi 17, jemu 29. Přede mnou chodil s krasobruslařkou Hanou Maškovou, pak s Ivanou Zelníčkovou. S ní se ale pořád hádal. Do Zelníčkové jsem se nějak prolnula já," vzpomínala Patrasová.

Související obsah

Jenomže podle Anny Štaidlové, exmanželky Ladislava Štaidla, se všechno odehrálo jinak. Jiří prý Dádu pouze připravil o věneček a potom už se o ni nezajímal. Řekla to portálu eXtra.cz.

"U toho jsem ještě nebyla, ale nebožka paní Štaidlová mi říkala, že Jirka Dádu jen odpanil. A tím to celé skončilo," popsala členka úspěšné hudební rodiny.

Když se Dáda s Ivanou později dozvěděly, co mívaly společného, do vlasů si nevjely. Sice se z nich nestaly nejlepší kamarádky, ale občas byly v kontaktu. Třeba když zpěvačku Trumpová požádala o desky s dětskými písničkami, jež si zamilovala její dcera Ivanka.

Nehodu Dády Patrasové řeší i ministr dopravy. Zpřísní tresty za alkohol (05/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz