Zajímavosti

Dara Rolins i s dcerou už myslely na nejhorší: Záchrana na poslední chvíli

Dara Rolins i s dcerou už myslely na nejhorší: Záchrana na poslední chvíli
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Světoběžnice Dara Rolins měla tentokrát namále. Už to vypadalo, že na další letošní dovolenou bude moct oblíbená zpěvačka zapomenout. Osud jí chtěl ale očividně dopřát, a tak už si i s dcerou Laurou užívá prosluněné Kalifornie. A ve hře je i jedno velké překvapení.

Bez alespoň několika dní v Americe by to nebyly pořádné letní prázdniny. Dara Rolins s dcerou Laurou se tam ale málem nedostaly. Když v sobotu dorazily na ruzyňské letiště, zjistily, že jim Delta Air Lines zrušily let.

"Tak jsme dnes chtěly odletět do Ameriky a nepodařilo se. Zrušený let. Aktuálně dost běžný jev," posteskla si známá zpěvačka na instagramu. Flintu do žita však nehodila a situaci se snažila zachránit, seč jí síly stačily.

Podařilo se a nové letenky sehnala už na neděli. Za velkou louži holky odletěly krátce před druhou odpoledne. "Bylo to do poslední chvíle velmi napínavé, ale nakonec se stal zázrak a my sedíme v letadle směr Los Angeles," informovala fanoušky.

Související obsah

Spojené státy patří k Dařiným nejoblíbenějším destinacím, už na jaře vzala Lauru na Floridu a do Kalifornie se vrací pravidelně. Kromě odpočinku tam často nahrává i novou muziku. Tentokrát se ale zdá, že veškerý čas bude patřit jen zábavě.

Zatím je ve hvězdách, jestli se k Daře a Lauře připojí také zpěvaččin partner, fotbalista Pavel Nedvěd. Minulý týden si spolu užívali na italské Sardinii, není ale vyloučeno, že bude chtít svou životní lásku překvapit a do Los Angeles dorazí.

Dara Rolins otevřeně řekla, jestli by dceru přihlásila do soutěže krásy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz