Zahraničí

Zkontrolujte si kufry, které jste měli v Chorvatsku. Žena si přivezla škorpiony!

Zkontrolujte si kufry, které jste měli v Chorvatsku. Žena si přivezla škorpiony!
Ilustrační fotografie Zdroj: Getty Images

Po návratu z Chorvatska byste mimo jiné měli zkontrolovat své kufry. Žena z Rakouska si z oblíbené dovolenkové destinace přivezla škorpiona, kterého objevila v kufru, když vybalovala oblečení. A nebyl sám!

Žena se v sobotu vrátila z dovolené v Chorvatsku a přivezla si s sebou nechtěný suvenýr. Když vybalovala kufr, našla v něm škorpiona s mláďaty.

Zděšená Rakušanka okamžitě zavolala odchytovou službu, která celou rodinku škorpionů odvezla do útulku, uvedl portál OE24.

Související obsah

"Zvířata byla zajištěna a předána nám. Teď jsou ve stanici v Linci, než se budou moci vydat na cestu zpátky," uvedla na svém webu veterinární záchranná stanice Tierhilfe Gusental. Cestovatelce poděkovala za to, že s odchytem pomohla.

Podobný případ se stal také jiné ženě z Rakouska, a to koncem června. Tři týdny po dovolené v Chorvatsku našla ve svém bytě škorpiona. Pravděpodobně cestoval v zavazadlech, ve kterých i po návratu pobýval. 

+++ Blinde Passagiere Natternbach +++ Einsatz Nr.: 272/2022 Heute Nachmittag wurden wir von einer Dame aus Natternbach...

Posted by Tierhilfe Gusental - THG on Saturday, July 23, 2022

Lidé na Slovensku minulý rok zpozorovali nebezpečného pavouka:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz