Zahraničí

Musk popírá románek s manželkou kamaráda. Ten se chce rozvádět

Šéf americké společnosti Tesla a nejbohatší člověk světa Elon Musk odmítá nařčení, že měl v minulosti milostný poměř s manželkou spoluzakladatele společnosti Google Sergeye Brina. Americká média ale informují o tom, že kvůli románku se už i stihlo rozpadnout přátelství obou mužů a Brin plánuje prodat akcie Tesly za miliony dolarů.

Milostný trojúhelník amerických miliardářů a možný konec jednoho přátelství. Renomovaný americký deník Wall Street Journal přišel s rozsáhlou analýzou, podle které měl Musk před více než půl rokem krátký románek s Nicole Shanahanovou, manželkou svého kamaráda.

Musk pravost článku zpochybnil, ale deník nezažaloval ani nepožaduje omluvu. "Je to úplný nesmysl. Sergej a já jsme kamarádi a dnes v noci jsme byli i na party. Viděl jsem Nicole za tři roky jen dvakrát, pokaždé s mnoha dalšími lidmi kolem. Nic romantického," prohlásil nejbohatší člověk světa.

Už v minulosti se navíc několikrát ukázalo, že když Wall Street Journal napíše něco skandálního, je to většinou pravda. Musk se ale brání.

Související obsah

"Wall Street Journal o mně a o Tesle napsali tolik hloupostí, že jsem to přestal počítat. Upřímně řečeno, je to pro ně trapné," tvrdí. "Jednou napsali článek, o tom, že se mě FBI chystá zatknout, tak jsem zavolal do FBI, abych se zeptal, co se děje, a oni mi řekli, že ten článek je totální lež," pokračoval Musk.

Podle novinářů osmý nejbohatší člověk planety Sergey Brin začátkem letošního roku kvůli odhalení údajné nevěry podal i žádost o rozvod. Manželé mají uzavřenou předmanželskou smlouvu a Nicole by si mohla přijít až na 24 miliard korun. V době údajného románku už s Brinem prý netvořili pár, ale stále spolu žili.

Elon Musk má devět dětí se třemi různými ženami. Třikrát se oženil z toho dvakrát se stejnou ženou. Jednou z několika jeho dalších přítelkyň byla i americká herečka Amber Heardová.

drz, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz