Zajímavosti

Agáta se Soukupem na nic nečekají. První slova o společném miminku

Agáta se Soukupem na nic nečekají. První slova o společném miminku
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Jeden z nejostřeji sledovaných párů českého showbyznysu znovu překvapil. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup tvoří pár sotva dva měsíce, už ale plánují společnou budoucnost se vším všudy. Zjevně se řídí pořekadlem – není čas ztrácet čas. Slova o potomkovi ale takhle brzy nikdo nečekal.

Pozornost si známá dvojice užívá plnými doušky. A zvědavým fanouškům nemají problém odpovědět téměř na cokoliv. Když se jim Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem ozvali z dovolené z prosluněného Španělska, všechny zajímalo, jak si představují společnou budoucnost.

Při pohledu na jejich fotky a videa nemůže být pochyb, že se mezi modelkou a podnikatelem zrodila láska jako trám. A ta by se měla stvrdit miminkem, domnívají se mnozí z příznivců Agáty a Jaromíra. 

Související obsah

Chtějí být spolu, v tomhle ale jasno zatím úplně nemají. "To asi také ještě nevíme," odpověděla Agáta v živém vysílání na instagramu na dotaz o společném dítěti. Otázka zaskočila i Soukupa, který reagoval jen vykulenýma očima. Jejich úskoky však vyvolaly spekulace, že jednoho dne se založením rodiny počítají.

Agáta má ze vztahu s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou syna Kryšpína a s exmanželem Jakubem Prachařem dceru Miu. Soukup s bývalou ženou Monikou vychoval dnes už dospělého syna Lukáše a dceru Natálii.

Hanychová posunula vztah se Soukupem na další úroveň:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz