Zajímavosti

Všechno je jinak! Vémola si Lelu vzal před Krampolem jen naoko

Příjezd na parníku, kolotoče, Jiří Krampol v roli oddávajícího a opice jako svatební dar pro nevěstu. Tak vypadala včerejší svatba století, jak ji označují sami novomanželé Karlos a Lela Vémolovi, kteří jsou jedním z nejsledovanějších párů českého šoubyznysu.

Taková svatba se v Praze nekoná každý den. Ženich se svými kumpány připluli na místo obřadu lodí a na palubě rozhodně bylo veselo. Na nevěstu se muselo před obřadem tradičně chvíli čekat.

Novomanžele oddal herec Jiří Krampol, ale nebylo to oficiálně. Ve skutečnosti si oba svatebčané prý řekli své ano už před pár dny v tajnosti. Nikomu to ale nevadilo a oslava plná celebrit mohla začít.

Vémolovi šel za svědka kontroverzní podnikatel Ivo Rittig, na svatbě zpívala Natálie Grossová, rapper Rytmus nebo Sagvan Tofi. "Speciální je to v tom, že jsem hrál Karlosovi a Lele na svatbě. To si budu pamatovat. Hotovo," prohlásil Rytmus.

Související obsah

Na svatbě se určitě nešetřilo. Oblečení nevěsty a ženicha vyšlo na čtvrt milionu korun a dort byl tak velký, že se rozpadal. Veselí trvalo dlouho do noci a hosté se dobře bavili. Dokonce nechyběl ani tradiční vláček svatebčanů.

Čerství novomanželé na svatbě také stihli první drobnou hádku. Lele se příliš nezamlouvala živá opice George, kterou od svého milého dostala jako dar. "Kvůli dětem bych to nechtěla, máme doma malé děti. Takže určitě ne," řekla rezolutně Lela. Karlos se tomu jen smál: "To ale nebyl fór. Viď Lili, máme doma novou opičku."

Související obsah

"Ať jim vzkvétá rodina, ať přes tu Itálii, kterou bez pochyby jeden druhému budou způsobovat, ať si to užívají a ať jim to vydrží," popřál novomanželům moderátor Ondřej Novotný. "Přál bych jim, aby se jim dařilo, aby jim to vydrželo dlouho. Aby měli spoustu dětí a aby se jim vydařilo všechno, co si přejí," dodal Sagvan Tofi.

Karlos a Lela už mají spolu dvě děti, dceru Lili a syna Rockyho. Podle slov ženicha ale už o svatební noci, kterou strávili v hotelu na žižkovském vysílači, začali pracovat na dalším potomkovi. Jaké zajímavé jméno mu vyberou, na to si musíme počkat.

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz