Zajímavosti

Dara Rolins se za svoje emoce nestydí. Ukázala důkaz lásky k Nedvědovi

Dara Rolins se za svoje emoce nestydí. Ukázala důkaz lásky k Nedvědovi
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

O životním úspěchu a štěstí by Dara Rolins mohla přednášet na vysoké škole. Přestože po rozchodu s rapperem Rytmusem dlouho nemohla najít toho pravého, loni se jí poštěstilo a už rok vedle fotbalisty Pavla Nedvěda jenom kvete. Není tak divu, že se láskyplným vztahem často a ráda chlubí.

Má všechno, co si žena může od života přát. Bohatou a úspěšnou kariéru a poslední rok konečně i partnera, se kterým má šanci zůstat šťastná už napořád. Dara Rolins toká s Pavlem Nedvědem jako puberťačka, a tak se téměř o každý okamžik po boku slavného fotbalisty dělí se svými fanoušky.

V sobotu jim ukázala zamilovanou fotku z pláže v kalifornské Santa Monice, kde tráví společnou dovolenou. A už na první pohled je jasné, že tuhle dvojici jen tak něco nerozdělí. Snímek mluví sám za sebe, takže ho zpěvačka tentokrát ponechala bez komentáře.

Související obsah

Dara odletěla za velkou louži před týdnem. Nechybělo ale málo a americká romantika by se nekonala. Delta Air Lines jí totiž zrušil spoj a Rolins musela narychlo shánět jiné letenky. 

"Bylo to do poslední chvíle velmi napínavé, ale nakonec se stal zázrak a my sedíme v letadle směr Los Angeles," svěřila na instagramu. Cestovala s dcerou Laurou, Nedvěd se za nimi do Kalifornie dopravil po vlastní ose z italského Turína.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dara sdílela pikantní video. Dovolenou s Nedvědem tráví v posteli:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz