Zajímavosti

Stesk a slzy na dovolené se Soukupem. Agáta prozradila, kdo jí chybí

Stesk a slzy na dovolené se Soukupem. Agáta prozradila, kdo jí chybí
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Už přes tři týdny si Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem užívají ve slunném Španělsku. Láskyplné pohledy hází na všechny strany, často o sobě dávají vědět. Jejich fanoušci tak mají přehled o tom, co se každý den děje. A nyní Agáta přiznala, po kom se jí tam bude doopravdy stýskat.

Dovolená ve Španělsku zatím vypadá jako splněný sen Hanychové. Každý den se z ráje hlásí s novými historkami a svým fanouškům pravidelně ukazuje i přítele Jaromíra Soukupa. 

Teď se ale svěřila i s něčím, co jí radost z dovolené přece jen trošku kazí. "Teď 14 dnů bez mojí..." napsala s plačícím smajlíkem na instagram k fotce s dcerou Miou. Ta nyní bude trávit pravděpodobně čas se svým tatínkem Jakubem Prachařem. 

Agátě s Jaromírem dělala malá Mia společnost 14 dní, teď se jí však musí zase vzdát. Vypadá to, že chybět bude oběma. Z příspěvků Agáty je totiž jasné, že blonďatá princezna si omotala Soukupa kolem prstu, stejně jako její maminka.

Související obsah

​Poslední dva týdny to ve Španělsku vypadalo tak, že Agáta vyspávala a Mia s Jaromírem trávili rána společnými snídaněmi. "Mně to vyhovuje, protože mohu do desíti spát. A jen slyším, jak se nafukují balónky, dělají se slizy, staví se z modelíny různé věci. A je to pro mě velmi příjemné," nechala se slyšet modelka.

Soukup v jednom ze živých vysílání vysvětlil, proč si s Miou tak rozumí. "Malé děti vstávají brzo a starší lidé také," nastínil a pak s úsměvem dodal, že jen vtipkuje. "Vracím se s ní do doby před 20 lety," doplnil.

Agáta má kromě dcery ještě syna Kryšpína ze vztahu s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou. Kryšpín tráví momentálně prázdniny s tatínkem na Bali. Obě děti Jaromíra Soukupa, tedy Lukáš a Natálie, už jsou dospělé.

Hanychová posunula vztah se Soukupem dál. Nečekané překvapení přímo od moře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz