Zajímavosti

Nové informace o zdravotním stavu Kubišové. Fanouškům poslala vzkaz

Nové informace o zdravotním stavu Kubišové. Fanouškům poslala vzkaz
Marta Kubišová Zdroj: Profimedia

Celé Česko tajilo dech, když se minulý týden objevila informace, že zpěvačka Marta Kubišová (79) musela akutně do nemocnice. Manažer hudební ikony Petr Větrovský pro TN.cz prozradil, jak se zpěvačce daří a na co myslí.

V pátek Martu Kubišovou operovali kvůli akutnímu protržení střev. Při převozu zpěvačky do nemocnice ale šlo prý o minuty. Její fanoušci doufali, že Kubišová bude co nejdřív ve formě.

Podle slov jejího manažera Petra Větrovského se zpěvačce ale daří dobře, už prý myslí na práci. "S Martou Kubišovou jsem v telefonickém kontaktu. Když jsem s ní volal, tak její první slova byla: 'Petře, nebojte, to turné Noc s legendou stíhám.' Já jsem přitom neměl strach o turné, ale spíš o ni," přiznal pro TN.cz Větrovský.

Související obsah

​"Už to mi ukázalo, že přemýšlí pozitivně. Ona je zodpovědný člověk za každé situace, takže to turné asi bylo jednou z prvních věcí, na které v souvislosti s pracovním životem myslela. Jsem ve spojení s její dcerou a s rodinnými přáteli a vím, že se jí daří dobře a veškeré zotavení jde podle plánu," řekl s klidem promotér turné.

Zpěvačku nějaké zdravotní potíže trápily zjevně už v červnu, kdy musela nečekaně odejít z ceremoniálu, na kterém se stala oficiálně čestnou občankou Prahy. Tehdy prý za její indispozicí stálo příliš velké teplo. 

Marta Kubišová převzala medaili, pak se jí udělalo zle (06/22):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz