Zajímavosti

Muradovovi svítá naděje na návrat. Bagárová ale mluví o toxické lásce

Muradovovi svítá naděje na návrat. Bagárová ale mluví o toxické lásce
Monika Bagárová Zdroj: TV Nova

Už dříve žádal zápasník Machmud Muradov z Uzbekistánu o trvalý pobyt v Česku, bez úspěchu. Nyní mu Česko zrušilo vízum, přestože tu zápasník má dceru Rumii a měl mít v Evropě několik zápasů. Vypadá to ale tak, že zanedlouho se zase bude moct vypravit do Česka. Jeho expřítelkyně, zpěvačka Monika Bagárová se nyní k situaci vyjádřila.

Je to zhruba měsíc, co dvojice Muradov a Bagárová oznámila prý už konečný rozchod. Nyní je prý pojí jen dcera Ruminka, jenže bezproblémový vztah otce a dcery mohlo narušit, že Muradovovi Česko zrušilo vízum. 

Moniku Bagárovou to ale zjevně vůbec nerozhodilo a léto si užívá plnými doušky. "Teďka stavíme domeček, zrovna řešíme dětský pokojíček s návrháři. Užíváme si krásného počasí, krásného období. Ruminka se má nádherně, jak jen se může mít," řekla zpěvačka pro TN.cz s tím, že vízum Muradova komentovat nebude.

Monika se kromě dcery soustředí nyní také na svou kariéru. V poslední době vydala už tři nové písně, jedna z nich je i úvodní znělkou k dennímu seriálu Praha – den & noc, kterou nazpívala spolu s Honzou Bendigem. 

Související obsah

​Jenže poslední vydaný singl podle fanoušků naznačuje něco o jejím milostném životě, jmenuje se totiž Karma. Řeší se v něm vztahy, nevěra a zpívá se v něm i o toxické lásce. "Hudba je emoce, cit. Do hudby člověk může dát všechno, ale samozřejmě hodně přemýšlím nad tím, jaké texty zvolím a co všechno budu chtít o svém životě prozradit, ale detaily ze svého vztahu bych tam řešit nechtěla," řekla k tomu zpěvačka.

Vysvětlila, že se jí kvůli písni ozvalo už hodně fanoušků. "Lidi mi tam psali, že to je určitě o mně a o Machovi. Já říkám, že to je úlet, ta skladba už je na světě tři roky, ale vypadá to, že zpívám o svém vztahu. Nechávám to ale na lidech, ať si to promyslí a vezmou si z toho, co potřebují. Ale sranda je, že to vyšlo v tomto období, kdy to tak zapadá neskutečně," doplnila.

Návrat Muradova do Česka?

Muradov byl zničený, když se dozvěděl, že mu Česko zrušilo vízum. Nyní se ale přihlásil na instagram s dobrou zprávou. "Zdravím vás všechny z Uzbekistánu do Česka. Chodí mi hodně zpráv s podporou. Určitě o mě nepřijdete a za chvíli se vrátím a dál budou pokračovat tréninky v Praze," překvapil zápasník.

Vysvětlil, že mu stačí vízum do jakékoliv jiné evropské země, aby mohl do Česka přijet za dcerou. "Myslím, že ostatní státy mě podpoří a vždycky rády přijmou než ten stát, který mi prostě bez důvodu neprodloužil vízum. Požádal jsem víc zemí a ony mě přijaly. A řekli mi tam, že s radostí mi dají vízum," sdělil Muradov TN.cz.

Dcera Bagárové a Muradova oslavila druhé narozeniny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz