Zajímavosti

Pár vyhrál obří sumu v loterii. Štěstí mu to nepřineslo, muž utekl za jinou

Pár vyhrál obří sumu v loterii. Štěstí mu to nepřineslo, muž utekl za jinou
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Peníze nejsou vše. Skotský pár Barry a Jenny Chuwenovi, který vyhrál největší národní loterijní výhru, se rozchází. Musí se potýkat ale také s úpadkem své firmy.

Pár, který se před 25 lety v médiích proslavil největší skotskou loterijní výhrou, se rozvádí. Chuwenovi, kterým je dnes přes 50 let, v roce 1997 vyhráli v přepočtu 141,5 milionu korun.

Barry se tehdy ve 27 letech vzdal svého kadeřnického studia, věnoval ho jednomu ze zaměstnanců. Místo toho se stal realitním makléřem. Krize v roce 2008 ale jeho firmě výrazně uškodila, od roku 2020 je jeho realitní kancelář MQ Estate Agents v likvidaci.

"Jedna krize následovala druhou, dlouhé zdravotní problémy vystřídalo šetření nadace The Teddy Bear. Uznávám, že během špatných časů jsem začal vztah s novou ženou, se kterou jsem se seznámil v práci," uvedl Barry deníku Daily Record

Související obsah

​Nadaci pár založil na počest mrtvého syna Teda, o kterého dvojice přišla v roce 2004. Vyšetřování organizace kvůli podezření z finančních podvodů začalo v roce 2021.

Pár se nyní následkem dlouholetých problémů rozvádí, Barry si už našel novou ženu. Rodinnou vilu v blízkosti skotského Glasgow, ve které doteď bydlel spolu se svými třemi dětmi, prodává Barryho realitní kancelář za téměř 52 milionů korun.

Muž vyhrál přes 33 milionů v loterii. Výherní tiket vyhodil do koše (03/2021):

bd, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz