Zajímavosti

Nejluxusnější oslava léta! Dorazil Tvrdík i úchvatně krásná Havlová

Nejluxusnější oslava léta! Dorazil Tvrdík i úchvatně krásná Havlová
Dagmar Havlová Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

V Česku se konala obrovská oslava narozenin bývalé modelky Zuzany Augustin Poláčkové. Ta si na ní dopřála pořádnou dávku luxusu a pogratulovat jí přišlo i mnoho hvězdných osobností. Nechyběla mezi nimi Dagmar Havlová, Vendula Pizingerová nebo Karel Vágner starší.

Na loveckém zámečku Bon Repos na Nymbursku se konala velkolepá oslava 40. narozenin, jakou Česko dlouho nevidělo. Kulatiny slavila bývalá modelka Zuzana Augustin Poláčková, expřítelkyně Karla Vágnera mladšího. Na její party dorazila řada celebrit jako Dagmar Havlová nebo Vendula Pizingerová.

"Narozeniny mé kamarádky byly tou nejkrásnější oslavou, jakou jsem letos zažila. Navíc v okolí pršelo a na nás spadlo pár kapek. Pro štěstí. Královno večera Zuzano Poláčková, ať jsi šťastná," napsala bývalá první dáma Dagmar Havlová na svůj instagram. Tam sdílela mimo jiné i fotky s předsedou fotbalového klubu Slavie Jaroslavem Tvrdíkem, jenž nyní svádí boj s rakovinou.

Související obsah

Všichni jedli, pili, tančili, zpívali, zkrátka se dobře bavili. Bylo znát, že Poláčková je s oslavou spokojená. "Děkuji vám za všechno," napsala s dojetím na sociální sítě, kde sdílela také mnoho videí, na nichž je vidět, že se se svými přáteli odvázala.

​Oslavu zdobil čtyřpatrový modro-bílý dort a někdo by si ho snadno mohl zaměnit s dortem svatebním. Do totožného vzoru jako dort byla sladěná celá oslava, navíc modro-bílé šaty oblékla sama oslavenkyně. A také mnoho příchozích hostů, například manželka expremiéra Monika Babišová. 

Celá akce tak připomínala spíš velkolepou svatbu než oslavu čtyřicátin. Hudebník Karel Vágner starší se mezi hosty ukázal také a zazpíval pár známých hitů, třeba píseň Pramínek vlasů. Večírek doprovázel svým zpěvem jeho syn Josef Vágner.

Šampaňské teklo proudem. Hvězdy to rozjely na afterparty premiéry Ivety:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz