Zajímavosti

Tereza Brodská zahodila nudný život. Pořádně se vyfikla a vyrazila na mejdan

Tereza Brodská zahodila nudný život. Pořádně se vyfikla a vyrazila na mejdan
Tereza Brodská | Zdroj: Profimedia

O tom, že stále nepatří do "starého železa", přesvědčila oblíbená herečka Tereza Brodská. Tu už unavoval nudný život. Nahodila proto černé linky, červenou rtěnku, svůdný výraz a vyrazila do společnosti.

Kouzlo instagramu objevila herečka Tereza Brodská. Svým fanouškům si však postěžovala, že její život je nuda. "Můj jednotvárný a monotónní 'instagramový' život. Do práce, domů, do práce. Takže nuda! Žádné fotky moře, výletů, sňatků, hor nebo holčičích party," napsala v nadsázce k fotografii, na které je zrovna u kadeřníka.

To však vzbudilo velký rozruch a nabídky se Tereze začaly jenom hrnout. "Já už si budu muset dávat pozor, co sem napíšu. Hned po mé zmínce na nudný instagramový život jsem dostala pozvání na tři svatby, zájezd na Krétu, pozvání na potápěčský kurz a nejméně na pět dámských mejdanů," pobavilo Brodskou.

Související obsah

Herečka však nelenila a na jednu z nabídek kývla. Oblékla se do elegantního černého tílka, namalovala si linky a rudou rtěnkou zvýraznila své rty. Na závěr ještě nahodila svůdný výraz. "Tak jsem si 'udělala' obličej a vyrážím. P. S. ten potápěčský kurz asi vynechám," uzavřela Brodská.

Kamarádka Eva Decastelo neváhala a vtipně "nudný" život Brodské okomentovala. "O. k., takže potápění si škrtám," napsala pod příspěvek.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz