Zajímavosti

Zvrat ve vztahu Jiřiny Bohdalové. S přítelem se opět mohou stýkat

Zvrat ve vztahu Jiřiny Bohdalové. S přítelem se opět mohou stýkat
Zdroj: Profimedia

Slovenský milionář a blízký přítel Jiřiny Bohdalové Ľubomír Focko byl propuštěn z vazby. Může si tak opět užívat čas s oblíbenou herečkou. Focko se za mříže dostal kvůli kauze radioaktivních odpadů.

Herečka Jiřina Bohdalová se může radovat. Z vazby byl totiž propuštěn její velmi blízký přítel, slovenský milionář Ľubomír Focko. S ním tak může konečně vyrazit na dovolenou, jak plánovala před jeho vzetím do vazby. S informací přišel jako první web Blesk.cz.

"Dne 29. 7. v 15:05 byl propuštěn z výkonu vazby na příkaz Vrchního státního zastupitelství v Praze," potvrdila TN.cz mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 1 Pavla Hájková. Sama Bohdalová nechtěla ale propuštění přítele komentovat. A telefonický rozhovor s redakcí TN.cz rychle ukončila.

Související obsah

Focka jsme po boku legendární herečky mohli vídat posledních pár let, přestože se znají už od roku 1994. O jejich vztahu se však slovenský podnikatel rozpovídal až loni na podzim. Tehdy prozradil, že jezdí na dovolené ve společnosti jeho syna a hereččiných vnuků.

Ve vazbě skončil Ľubomír Focko ve druhé polovině května. Figuruje totiž v kauze zmanipulovaných zakázek Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Kromě něj by měli v případu figurovat i podnikatel Jakub Němeček a ředitel SÚRAO Jan Prachař.

Legendární herečka Jiřina Bohdalová v květnu tajně oslavila své narozeniny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz