Krimi

Chystali oslavu se skákacím hradem, popisují dny před tragédií lidé v Rožnově

Chystali oslavu se skákacím hradem, popisují dny před tragédií lidé v Rožnově
Policie na místě činu | Zdroj: TV Nova

Středeční tragická událost otřásla celým Rožnovem pod Radhoštěm. Otec tam v jednom z rodinných domů zastřelil své dvě dcery a manželku. Chystali přitom oslavu pro starší z dcer, která měla v září nastoupit do první třídy.

Rodinná tragédie, která se stala ve středu v Rožnově pod Radhoštěm, stále rezonuje mezi lidmi v tomto městečku. Muž tam zastřelil svou 35letou manželku a dvě dcerky ve věku čtyři a šest let. Pak proti sobě obrátil zbraň. Těla našla podle webu Blesk.cz matka zavražděné ženy.

"Lidé jsou otřesení. V Rožnově se o tom samozřejmě mluví na každém rohu. V práci, všude prostě. A všichni toho mají plnou hlavu," řekl majitel jednoho z rožnovských obchodů.

Vyšetřování případu bude podle policejního mluvčího Petra Jaroše trvat ještě několik týdnů.

Související obsah

Otec děvčátek je jen před několika dny údajně učil jezdit na kole. "Příjemný chlap," řekl jeden ze sousedů. Rodina měla plánovat oslavu narozenin starší dcery. "Říkali, že pro děti chystají skákací hrad," pokračoval soused.

"Je to něco hrozného, nemám slov," přidala se sousedka. Manžel měl být městským policistou ve Valašském Meziříčí. Ředitel městských strážníků Jan Camfrla se odmítl k události vyjadřovat.

"Je to pro město velká tragédie, moc nás mrzí, že se u nás něco takového stalo. Je to opravdu hrozná událost, soucítíme s rodinou," řekl pro Valašský deník starosta Rožnova pod Radhoštěm Jiří Pavlica.

Reportáž z místa středeční tragédie:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz