Zahraničí

Vysněná práce: Na Maledivách hledají bosého knihkupce. Hlásit se mohou i Češi

Vysněná práce: Na Maledivách hledají bosého knihkupce. Hlásit se mohou i Češi
Maledivy - ilustrační foto. Zdroj: Profimedia

Letovisko Soneva Fushi na Maledivách hledá někoho, kdo by vedl tamní knihkupectví. Luxusní ostrovní ráj má však podmínku – knihkupec bude muset pracovat naboso.

Soneva Fushi je letovisko ležící na ostrově Kunfunadhoo v atolu Baa na Maledivách. Pokud chcete pracovat v tomto ostrovním ráji, máte nyní jedinečnou příležitost. Jak informovala agentura APA, aktuálně tam totiž hledají bosého knihkupce.

Mottem ostrova je "no shoes, no news" (žádné boty, žádné zprávy). A přesně to se také vyžaduje od nového pracovníka, který povede ostrovní knihkupectví. Ten, kdo tuto práci získá, si vydělá 750 dolarů měsíčně (zhruba 18 tisíc korun), píše portál Insider. Může se zdát, že to není příliš mnoho, zaměstnanec ale bude mít zajištěné bydlení zdarma.

Související obsah

​Uvedená pracovní pozice je nabízena na jeden rok. Vzhledem k vysokému počtu zájemců z celého světa bude nabídka ukončena v pondělí 8. srpna o půlnoci.

Resort však upozorňuje, že se vyžadují vynikající písemné a ústní znalosti angličtiny. Zájemci by rovněž měli mít předchozí zkušenosti s knihkupectvím, znalosti klasické i moderní literatury a měli by rádi číst.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz