Zajímavosti

Vztahy s Meghan jsou na bodu mrazu. Královna jí nepopřála ani k narozeninám

Vztahy s Meghan jsou na bodu mrazu. Královna jí nepopřála ani k narozeninám
Meghan, vévodkyně ze Sussexu Zdroj: Profimedia

Přestože napjaté vztahy mezi britskou královskou rodinou a odloučeným princem Harrym s Meghan trvají už delší dobu, každý rok se vévodkyně ze Sussexu dočkala oficiálního přání k narozeninám. Ve čtvrtek oslavila 41 let, ale žádné veřejné gratulace od Alžběty II. se nedočkala.

Od té doby, co si Meghan Markleová vzala v roce 2018 prince Harryho, jí královna každý rok oficiálně přála. Na její 41. narozeniny však zel královský twitter a instagram prázdnotou. A jediný příspěvek byl o cestě princezny Anny do Edinburghu. Expert na královskou rodinu Richard Palmer poznamenal, že ignorování narozenin vévodkyně je přinejmenším "pozoruhodné".

Královna Alžběta II. Meghan mohla urazit, když manželce svého vnuka veřejně nepopřála, informoval portál Mirror. Narozeniny strávila vévodkyně v Kalifornii s manželem Harrym a dětmi Archiem a Lillibet.

Související obsah

Richard Palmer pro deník Daily Express objasnil důvod, proč se letos oficiální kondolence na královském twitteru neobjevily.

"Královnin twitterový účet nezmínil Meghanin velký den poté, co bylo rozhodnuto, že narozeniny nepracujících členů královské rodiny se budou veřejně oslavovat pouze v případě, že půjde o jubilejní věk, který končí nulou," upřesnil Palmer.

Související obsah

Nicméně princ William a vévodkyně Kate na svou švagrovou nezapomněli a na instagramu Meghan poblahopřáli. "Přejeme všechno nejlepší k narozeninám vévodkyni ze Sussexu!" napsali poměrně strohé přání.

Sdíleli také snímek Meghan, který byl pořízen před katedrálou svatého Pavla během oslav královnina platinového jubilea.  

Související obsah

Královská dvojice však ukázala, že se nad mnohá obvinění prince Harryho a vévodkyně Meghan dokáže povznést. Meghan a Harry totiž v show Oprah Winfreyové na královské rodině nenechali nit suchou. A osočili vévodkyni Kate, že Meghan před její svatbou měla rozplakat.

Podívejte se na video, jak Harry a Meghan přijeli do Velké Británie na oslavy královnina jubilea:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz