Zajímavosti

Velký strach Agáty Hanychové. Nepomohl jí s tím ani Soukup

Velký strach Agáty Hanychové. Nepomohl jí s tím ani Soukup
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se posouvá dopředu mílovými kroky. To, co jiné páry stihnou za několik let, tihle dva mají za sebou za necelé dva měsíce. Nyní odcestovali společně na výlet do New Yorku, cestou se ale Agáta svěřila s něčím, co jí nahání hrůzu.

Je to sotva pár dní, co se Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem vrátili do Česka a už zase frnkli pryč. Tentokrát se vydali prozkoumat New York. Během letu se Agáta svěřila fanouškům se svým strachem z létání. "A už zase pár hodin strachu," napsala na svůj instagram z letadla a přidala video s velmi smutným výrazem.

Vypadá to, že jejímu strachu nepomůže ani Soukup. Ale na videu v ruce třímá sklenku pravděpodobně něčeho ostřejšího, která ji asi uklidní o něco víc než její miláček. "Tak nic, my letíme. Ještě že je tady tohle aspoň," glosovala Hanychová.

Související obsah

​Pár cestu nakonec zvládl v pořádku a z města, které nikdy nespí, se už Agáta hlásila podstatně šťastnější. "Jestli něco miluju, tak je to New York, a jestli někoho, tak je to Jaromír Soukup," prozradila Agáta.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Zamilovaná dvojice se minulý týden vrátila ze slunného Španělska, kde strávila přibližně tři týdny v ráji. Láskyplné pohledy hází na všechny strany a o vše se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích. Hanychová se Soukupem už se seznámili navzájem se svými rodinami a vypadá to, že tato idylka jen tak neskončí.

Hanychová posunula vztah se Soukupem. Nečekané překvapení přímo od moře:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz