Krimi

Muž se měl pokusit hodit 17letou dívku z mostu. Hrozí mu vězení

Karlovarští kriminalisté obvinili 21letého muže z omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování. Mladík měl chytit 17letou dívku a pokusit se ji násilím strčit přes zábradlí mostu. Tragédii naštěstí zabránil jeho kamarád.

Incidentu předcházela slovní potyčka v jednom z karlovarských barů, kde měl mladík údajně urážet ostatní hosty. Jeho vulgární chování nakonec ukončila ochranka baru, která ho i s jeho přáteli z baru vyvedla.

Účastníci hádky se ale později znovu setkali na Chebském mostě. Tam situace nešťastně vyvrcholila. Muž měl 17letou dívku uchopit oběma rukama, zvednout ji do výšky a ohnout přes zábradlí mostu, který je asi deset metrů nad hladinou řeky. Dívku měl držet tak, že byla horní polovinou těla za zábradlím, zároveň jí měl nadávat a vyhrožovat.

Související obsah

Dalšímu vyhrocení situace zabránil jeho kamarád, který muže z místa odtáhl. Nikdo se naštěstí během incidentu nezranil. Karlovarští kriminalisté už zahájili trestní stíhání a 21letého muže obvinili z trestných činů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování. V případě prokázání viny mu hrozí až tři roky vězení.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz