Zajímavosti

Stesk, slzavé údolí a trápení. Veronika Žilková prozradila, jak stres zvládá

Stesk, slzavé údolí a trápení. Veronika Žilková prozradila, jak stres zvládá
Veronika Žilková Zdroj: TV Nova

Rozvod rozhodně není procházka růžovým sadem, své o tom ví i Veronika Žilková. Herečka ale každým dnem ukazuje, jak se s tím umí zdatně vypořádat. Prozradila i svůj recept na zvládání náročných životních situací.

Veronika Žilková své fanoušky na instagramu zase pustila víc do svého soukromí a prozradila své plány na následující dny. "Večer jedu na letiště pro vnuka. Přiletí mi Kryšpín, který byl měsíc s tatínkem na Bali. Budu mít teď týden 'babičkování', takže už mám připravený program, že budu chodit na laser game nebo na ryby," říká natěšená Žilková.

Doplnila, že ne všechny aktivity jsou jí blízké, ale protože svého vnuka miluje, tak je bude dělat s láskou. "Slíbila jsem mu k 11. narozeninám 11 zážitků. Stojí to i nějaké peníze, ale nedávám mu dárek, ale svůj čas. Takže mě čeká 11 dobrodružství pro kluky. Budeme střílet z luků a musím mu udělat bojovku," doplnila herečka.

Související obsah

​Vypadá to, že vnoučata jsou jedním z léků, které Žilkové pomáhají zvládat náročné období, kdy jí v březnu Martin Stropnický oznámil, že se chce rozvést. Z nepříjemné situace jí pomáhá zjevně i cvičení, které pravidelně sdílí na instagramu.

Na závěr jednoho z nich doplnila i životní rady a možná tak i naznačila, jak zvládá rozvod se Stropnickým. "Vzpomínám, když jsme byli malí a chodili jsme do kostela, tak tam byla taková modlitba. V ní zaznělo: 'V tomto slzavém údolí', čímž byl nazvaný život, a já jsem nikdy jako malá nechápala, že můžou lidé nabrečet tolik slz, že to zatopí údolí. Čím je člověk starší, tak ví, že povodeň ze slz je raz, dva," vzpomíná Žilková.

Související obsah

​"Já vám přeju, jestli vás něco trápí, tak abyste se vyplakali do toho údolí, ale neutopili se v něm. Prostě jsou dny veselejší, smutnější, chvíle těžší, lehčí, ale důležité je vždycky zvednout hlavu a vyrazit vzhůru našemu dni, protože žádný den v našem životě se už nikdy nebude opakovat, ani ten dnešní, tak si ho užijte naplno, protože se má žít tak, jakoby každý den byl poslední," zmínila Žilková.

Proto svým fanouškům doporučuje, aby si našli vždy něco, na co se budou každý den těšit. "Já se budu těšit na svého Kryšpína, který přijede a zavalí svým 11letým tělem," uzavírá s úsměvem a fanouškům posílá polibky.

Žilková zuří kvůli milence Stropnického: Zametli to pod koberec, já zůstala sama:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz