Krimi

Žena v Ostravě zemřela násilnou smrtí. Podezřelý není schopen výslechu

Žena v Ostravě zemřela násilnou smrtí. Podezřelý není schopen výslechu
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Moravskoslezsští kriminalisté vyšetřují trestný čin, který se stal ve středu v Ostravě-Porubě. Tam bylo nalezeno tělo mladé ženy, která zemřela zjevně násilnou smrtí. Policisté v souvislosti s případem zadrželi 30letého muže, ten ale kvůli zdravotnímu stavu není schopný procesních úkonů. Podle informací deníku Blesk se mělo jednat o bezdomovecký pár.

Policie zatím nechce k případu, který se stal ve středu ráno v Ostravě-Porubě, sdělovat více okolností. Není tak prozatím známo, jakým způsobem pachatel ženu zabil, ani to, zda se jednalo o vraždu, anebo jiný trestný čin. Podle zjištění policistů ale mladá žena zemřela násilnou smrtí.

Přímo na místě události zadrželi 30letého muže, který je z činu důvodně podezřelý. "Věc si do své gesce převzali krajští kriminalisté. V současnosti ovšem třicetiletý muž není ze zdravotních důvodů schopen procesních úkonů," uvedla policejní mluvčí Daniela Vlčková.

Související obsah

​"Vzhledem ke stavu prověřování a okolnostem případu v tuto chvíli nebudeme sdělovat podrobnější informace," doplnila.

Na místo vyjížděli také záchranáři, jejich pomoci ale nebylo potřeba. "Jednalo se o nález těla, posádka pouze konstatovala úmrtí a předala případ policii," sdělil redakci TN.cz mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Podle informací deníku Blesk se čin odehrál v lesoparku, kde se dvojice bezdomovců scházela s dalšími. Zabité ženě mělo být teprve 18 let. "Párkrát jsem je tady spolu viděl. Neustále se hádali. On působil děsivě, vypadal, že je psychicky úplně mimo. Asi drogy," řekl deníku jeden z místních, který nedaleko místa venčil psa. Mezi tamními obyvateli se šíří spekulace, že měl muž svou družku ubodat.

Masakr na maloměstě: Oběťmi vraždy v Rožnově jsou malé děti a policistka (8/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz