Zahraničí

Horor v německém zábavním parku. Při havárii na horské dráze se zranilo 34 lidí

Nejméně 34 zraněných si vyžádala čtvrteční nehoda na horské dráze v Legolandu v německém Günzburgu. Většinou se jednalo o pohmožděniny a odřeniny, dva lidé ale utrpěli vážná zranění. Podle tamní policie se na dráze srazily dvě soupravy, když jedna z nich prudce zabrzdila.

Soupravy se na horské dráze v bavorském Günzburgu srazily ve čtvrtek odpoledne. Jedna z nich měla podle vyjádření policie prudce zabrzdit a druhá do ní posléze narazila, píše německý zpravodajství web n-tv.de.

Kolize se neobešla bez zranění, ta utrpělo nejméně 34 pasažérů. Podle deníku Bild se jednalo především o pohmožděniny a odřeniny. Dva lidé ale mají vážná zranění. 

Související obsah

​Do Legolandu okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři, kteří nasadili hned tři vrtulníky. Nehoda se stala na horské dráze zvané "Ohnivý drak", na které návštěvníci jezdí rychlostí zhruba 30 kilometrů za hodinu. I přes tuto událost zůstal zábavní park otevřený.

Je to jenom pár dní od tragické nehody, která se stala v zábavním parku na západě Německa. Sedmapadesátiletá žena tam vypadla z horské dráhy a zemřela.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz